Tétel

Catalogue number:

15633.
410. Closed Online auction
Books: History

2 000 HUF

Description:

Az 1873. évi december 22-iki 188. ülésbol kiküldött 21-es bizottság naplója. Az Országgyűlési Gyorsiroda hivatalos feljegyzéseiből Szerk.: Nagy Iván. Bp., 1874., Magyar Királyi Államnyomda, 139+1 p. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.