Books: History

Number of items: 150

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerk.: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1988, Pallas Lap- És Könyvkiadó, 335 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, használt állapotban.
15683.

800 HUF
2,08
2,29
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Illusztrálta: Nemes Mihály. Bp., (1911), Wodianer F. és Fiai, 1 t. + 217 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal, könyvdíszekkel. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
15684.

1 600 HUF
4,16
4,57
15685.

1 200 HUF
3,12
3,43
15686.

2 000 HUF
5,19
5,71
15687.

2 000 HUF
5,19
5,71
Molnár László Miklós: A híres vadnyugat. Bp., 1983, Móra. Kartonált papírkötés, jó állapotban.
15688.

2 000 HUF
5,19
5,71
15689.

2 400 HUF
6,23
6,86
Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból I. kötet. I. kötet: Az 1859-ki olasz háború korszaka. Bp., 1880, Athenaeum, 1 t.+XXX+2+512 p. Korabeli vászon-kötés, jó állapotban
15690.

1 800 HUF
4,68
5,14
15691.

1 000 HUF
2,60
2,86
15692.

1 000 HUF
2,60
2,86
15693.

1 000 HUF
2,60
2,86
15694.

1 200 HUF
3,12
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.