https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 150

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült, gerincél sérült, kopottas állapotban.
15659.

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,é.n.,Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.) Szövegközti és egész oldalas képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap sérült, gerincél sérült, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,68
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
15660.

Vegyes nagyrészt történelmi témájú könyvtétel, 17 db. Benne vegyes témákkal: Így élt Napóleon, Albert Manfred: Robespierre, Zay Ferenc: Az Lándorfejírvár elvesztésének oka e vót és így esött, Bernardo de Aldana Magyarországi hadjárata, Rákóczi Ferenc emlékiratok, Morus Tamás: Utópia, Pelle János: Casanova...stb. Közte egy duplummal. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Magyar és nemzetközi ki kicsoda 1994. Több mint 12 500 kortársunk életrajza. Bp., Biográf. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15661.

Magyar és nemzetközi ki kicsoda 1994. Több mint 12 500 kortársunk életrajza. Bp., Biográf. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Pósta Béla: Mátyáskori emlékek. Az Erdélyi Muzeum Egylet érem- és régiségtárában. Különlenyomat. Bp., 1900., Athenaeum, 24 p. Átkötött félvászon-kötésben.
15662.

Pósta Béla: Mátyáskori emlékek. Az "Erdélyi Muzeum Egylet" érem- és régiségtárában. Különlenyomat. Bp., 1900., Athenaeum, 24 p. Átkötött félvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Mayor, Adrienne: Az ókor régészei. Őslénytan a görög-római világban. Ford.: Viczián Beáta. H.n., é.n., Gold Book, 366+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15663.

Mayor, Adrienne: Az ókor régészei. Őslénytan a görög-római világban. Ford.: Viczián Beáta. H.n., é.n., Gold Book, 366+(2) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
1
Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15664.

Stephen Sisa: The spirit of Hungary. A panorama of Hungarian history and culture. Ontario,1983,A Wintario Project. Angol nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Színes kép mellékletekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,68
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15665.

Jakó Zsigmond: Írás, könyv, értelmiség. Tanulmányok Erdély történetéhez. Bukarest, 1976., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
H. J. Stammel: Der Cowboy. Legende und Wirklichkeit von A-Z. Ein Lexikon der amerikanischen Pioniergeschichte. Gütersloh, Berlin, München, Wien, 1972, Bertelsmann. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, karton tokban. Kiadói papír védőborító kihajtva poszter.
15666.

H. J. Stammel: Der Cowboy. Legende und Wirklichkeit von A-Z. Ein Lexikon der amerikanischen Pioniergeschichte. Gütersloh, Berlin, München, Wien, 1972, Bertelsmann. Német nyelven. Színes és fekete fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítón apró szakadással, karton tokban. Kiadói papír védőborító kihajtva poszter.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15667.

Vasziljev, L. Sz.: Kultuszok, vallások és hagyományok Kínában. Bp., 1977, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,64
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15668.

Zolnay László: Ünnep és hétköznap a középkori Budán. Bp., 1975, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
15669.

Szita Szabolcs: Magyarok az SS ausztriai lágerbirodalmában. Bp.,2000, Magyarországi Zsidó Kulturális Örökség Közalapítvány. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
1
Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.
15670.

Zolnay László: Az elátkozott Buda - Buda aranykora. Bp., 1982, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt és gerincénél kissé foltos papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,08
EUR
,
2,29
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment