Tétel

3 000 HUF

16

Description:

Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadók. 30. sz. Bp.,[1928],Athenaeum, 500 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, körbevágott. A szerző, Westsik Vilmos (1883-1976) Kossuth-díjas mezőgazdasági szakember által dedikált.

Share:

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.