Tétel

1 600 HUF

Description:

Wehrhahn, Heinz Rolf: Was wächst und blüht in meinem Garten? Blütenstauden und Sommerblumen. Tabellen zum Bestimmen von über 500 wichtigen Gartenpflanzen mit Kultur - und Verwendungsangaben. Stuttgart,(1940), Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér képekkel és 8 színes képtáblával illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.