Tétel

3 000 HUF

13

Description:

Gazdasági káté. A növénytermelés, állattenyésztés és üzletvitel legfontosabb szabályai kérdések és feleletekben. Ed. Teisserenc de Bort "Petit questionnaire agricole" c. műve nyomán összeállították: Sporzon Pál, Ébner Sándor. Magyar-óvár, 1884, Szerzői, 2+IV+2+174 p. Második, javított és bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötésm kissé kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári példány.

Share:

Facebook Twitter

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.