https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 67

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Puskás József-Bohus Endre: A jövedelmező exportmarhahizlalás. Gyakorlati útmutató földmívesszövetkezetek tagjai részére különös tekintettel az újgazdákra. Bp., 1948, Pátria. Kiadói papírkötés.
17052.

Puskás József-Bohus Endre: A jövedelmező exportmarhahizlalás. Gyakorlati útmutató földmívesszövetkezetek tagjai részére különös tekintettel az újgazdákra. Bp., 1948, "Pátria". Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
1
Frank Júlia: Ünnepi csemegék. - - receptjeiből. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17053.

Frank Júlia: Ünnepi csemegék. - - receptjeiből. Bp., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Folyékony sziget. Ír kocsmakulturális antológia. Szerk.: Kovács Gábor és Vétek György. Maláta Zsebkönyvek. 3. Bp., 1999., Quóta Bt. Kiadói kartonált papírkötés.
17054.

Folyékony sziget. Ír kocsmakulturális antológia. Szerk.: Kovács Gábor és Vétek György. Maláta Zsebkönyvek. 3. Bp., 1999., Quóta Bt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,08
EUR
,
2,22
USD
Number of bids:
10
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,
17055.

Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1958, Minerva. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói foltos,kopott egészvászon-kötés, kissé foltos lapokkal,

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
6
Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17056.

Brillat-Savarin: Az ízlés fiziológiája.Ambrus Zoltán és Ambrus Gizella fordítása. Bp., 1986., Múzsák. Reprint kiadás. (Bp., 1912, Singer és Wolfner.) Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
Szendi Gábor-Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv.+Paleolit szakácskönyv. II. Bp., 2010-2011, Jaffa. Kiadói papírkötés.; Mezei Elmira&Sáfrán Mihály: Vad paleo. Bp., 2016., Jaffa. Kiadói papírkötés.
17057.

Szendi Gábor-Mezei Elmira: Paleolit szakácskönyv.+Paleolit szakácskönyv. II. Bp., 2010-2011, Jaffa. Kiadói papírkötés.; Mezei Elmira&Sáfrán Mihály: Vad paleo. Bp., 2016., Jaffa. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,08
EUR
,
2,22
USD
Number of bids:
0
Hensch Árpád: Mezőgazdasági Üzemtan. I-II. köt. I. kötet: Jószágberendezés- és kezeléstan. II. köt.: Mezőgazdasági becslés és előszámítástan. [Egybekötve.] Kassa, 1906, Vitéz A. Gazdasági Szakkönyvkereskedése, XIII+458+VIII+246 p. Harmadik és második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott, foltos a borítóval.
17058.

Hensch Árpád: Mezőgazdasági Üzemtan. I-II. köt. I. kötet: Jószágberendezés- és kezeléstan. II. köt.: Mezőgazdasági becslés és előszámítástan. [Egybekötve.] Kassa, 1906, Vitéz A. Gazdasági Szakkönyvkereskedése, XIII+458+VIII+246 p. Harmadik és második kiadás. Egészvászon-kötés, kopott, foltos a borítóval.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
3
1910 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p.+ IV (közte 1. kihajtható táblázattal) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
17059.

1910 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p.+ IV (közte 1. kihajtható táblázattal) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,23
EUR
,
6,67
USD
Number of bids:
23
Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17060.

Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,19
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
0
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bővített és átdolgozott kiadás. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1970, Minerva. Kiadói nylon-kötés.
17061.

Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bővített és átdolgozott kiadás. Győry Miklós illusztrációival. Bp., 1970, Minerva. Kiadói nylon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,64
EUR
,
3,89
USD
Number of bids:
0
Norbi Update szakácskönyv tétel 3:  Schobert Norbert: Update 1. Étel és mozgás receptkönyv. A karcsúság receptjei.; Révész Beatrix-Schobert Norbert: Fogyj sütivel!; Schobert Norbert-Rubint Réka-Merczi Gábor-Kovács Szilveszter: Update1 süteményes könyv. Bp., 2005-2007,Norbi.hu.-Norbi Update Zrt. -Norbi Europe Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.
17062.

Norbi Update szakácskönyv tétel 3: Schobert Norbert: Update 1. Étel és mozgás receptkönyv. A karcsúság receptjei.; Révész Beatrix-Schobert Norbert: Fogyj sütivel!; Schobert Norbert-Rubint Réka-Merczi Gábor-Kovács Szilveszter: Update1 süteményes könyv. Bp., 2005-2007,Norbi.hu.-Norbi Update Zrt. -Norbi Europe Zrt. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,60
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
0
Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db:  Marion Grillprazer: Gi-diéta. Fogyás-örömmel. hn., én., Mérték kiadó.; Victoria Boutenko: A nyerskonyha legjobb receptjei. Lúgosítás a természetben. Bp., 2010., Bioenergetic.; Kelly Juli: 600 kalória és ami belefér. hn., én., Nádszál Könyvek. Kiadói papírkötés.
17063.

Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db: Marion Grillprazer: Gi-diéta. Fogyás-örömmel. hn., én., Mérték kiadó.; Victoria Boutenko: A nyerskonyha legjobb receptjei. Lúgosítás a természetben. Bp., 2010., Bioenergetic.; Kelly Juli: 600 kalória és ami belefér. hn., én., Nádszál Könyvek. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,08
EUR
,
2,22
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment