Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 67

Westsik Vilmos: Okszerű növénytermelés. Kézikönyv kisgazdák és népies gazdasági előadók számára. Gazdasági Tanácsadók. 30. sz. Bp.,[1928],Athenaeum, 500 p. Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, körbevágott. A szerző, Westsik Vilmos (1883-1976) Kossuth-díjas mezőgazdasági szakember által dedikált.
17040.

3 000 HUF
7,79
8,33
16
Jécsai László: Melegágy és üvegház a házikertben. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1941, Növényvédelem és Kertészet, 64 p. Kiadói papírkötés, a könyvtest részben elvált a borítótól.
17041.

2 000 HUF
5,19
5,56
17042.

2 000 HUF
5,19
5,56
S. Bíró Géza: Szőlő metszése. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1935, Növényvédelem és Kertészet, 61+3 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17043.

2 000 HUF
5,19
5,56
Általános védekező munkák a gyümölcsösben. Összeáll.: Kadocsa Gulya, Ránky Sándor és Urbányi Jenő. M. Kir. Földmívelésügyi Miniszter Növényegészségügyi Szolgálat. 1. sz. Bp., 1937,(Pária-ny.), 63+1 p. Harmadik kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17044.

2 000 HUF
5,19
5,56
Raoul Francé: Élet a termőföldben. Kerti séták. Sorszámozott Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötésben. Egy lap kijár
17045.

2 000 HUF
5,19
5,56
cca 1910 2 db lisztkereskedők reklám nyomtatvány receptekkel 8p. + 4 p.
17046.

2 000 HUF
5,19
5,56
Növényvédelem és Kertészet színes képsorozatai. II. kötet. Szerk.: Kerekes Lajos. A gyümölcs kártevői II. Szőlő kártevők. Bp., [1943], Stephaneum-ny., 40 t. Kissé kopott és foltos kiadói illusztrált félvászon mappában.
17047.

1 600 HUF
4,16
4,44
Biszkup Ferenc-Guoth János-Horn Péter: Haszongalambtenyésztés. Kertünk, házunk, otthonunk. Bp., 1976, Mezőgazdasági. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17048.

1 600 HUF
4,16
4,44
Kováts Teréz: Háziczukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Bp., 1989., Múzsák. Az 1893-as Méhner Vilmos kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés.
17049.

1 200 HUF
3,12
3,33
Jécsai László: Sziklakert. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. XIX. Bp., 1939, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés. + MNV Növényvédelmi Tájékoztató. Bp., én., Szikra-ny. Kiadói papírkötés, a borító szakadt és elvált a füzet testétől.
17050.

1 200 HUF
3,12
3,33
Ribiszke, áfonya, bodza, fekete berkenye. Szerk.: Dr. Porpáczy Aladár. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, kissé kopott borítóval.
17051.

1 000 HUF
2,60
2,78

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.