11 000 HUF
György Péter, Pataki Gábor: Az Európai Iskola és az elvont művészek csoportja. Bp., 1990, Corvina. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal, többek közt Gyarmathy Tihamér, Anna Margit, Korniss Dezső, Bálint Endre, Barcsay Jenő, Rozsda Endre műveinek reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.