Books: Architecture, Art

Number of items: 191

Szemenkár Mátáyás (szerk.): Varga Imre. Bp., 1998, Szemimpex. A válogatott bibliográfiát és a mellékletet Kratochwill Mimi állította össze. Varga Imre szobrászművész (1923-2019) által dedikált, valamint Kratochwill Mimi és az egyik fényképész, Ruska Judit által aláírt! 97p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16614.

2 400 HUF
6,23
6,67
Jávor Anna: Johann Lucas Kracker. Egy késő barokk festő Közép-Európában. Bp., 2004., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16615.

2 000 HUF
5,19
5,56
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp., (2014), Magyar Nemzeti Galéria. 347 p. Gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
16616.

3 000 HUF
7,79
8,33
Die Votivkirche in Wien. Denkschrift des Baucomités veröffentlicht zur Feier der Einweihung am 24. April 1879. Verfaßt: Dr. Moritz Thausing. Wien, 1879., R. v. Waldheim. Német nyelven. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16617.

3 000 HUF
7,79
8,33
11
Délpesti Kórház. 1250 ágyas Délpesti kórház ismertetése. Bp., 1980., KÖZTI-TUSZO, 10+2+22 p. Kiadói haránt-alakú spirálkötésben, sérült spirálozással, ceruzás jegyzetekkel, érdekes ajándékozási sorokkal. Megjelent 300 példányban.
16619.

3 000 HUF
7,79
8,33
Budapesti MÁV Kórház rekonstrukciója. I. változat. Bp., 1974., MÁV Tervező Intézet. Kiadói haránt-alakú papírkötés, foltos borítóval.
16620.

2 400 HUF
6,23
6,67
A meglévő kórházak 2000 adagos élelmezési üzeme tervpályázat 1981. Bp., 1981., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 300 példányban.
16621.

A "meglévő kórházak 2000 adagos élelmezési üzeme" tervpályázat 1981. Bp., 1981., Egészségügyi Minisztérium. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 300 példányban.

2 400 HUF
6,23
6,67
Kórházi gyermekegészségügyi egység tervpályázat.Bp., 1981., Egészségügyi Minisztérium, (KÖZTI-ny.) Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésben.
16622.

2 400 HUF
6,23
6,67
Korszerű kórházi diagnosztikai épületek tervpályázat. 1978. Bp., 1978., Egészségügyi Minisztérium, (KÖZTI-ny.) Kiadói haránt-alakú félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
16623.

2 400 HUF
6,23
6,67
Szolnoki művésztelep 1902-2002. Szolnok, 2001. Kiadói papírkötésben
16624.

2 000 HUF
5,19
5,56
16625.

3 000 HUF
7,79
8,33
16626.

1 400 HUF
3,64
3,89

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.