Books: Architecture, Art

Number of items: 191

Huszka József: Magyar ornamentika története Huszka József-től. Kézirat gyanánt. 160 ábrával. Bp., [1923], Sokszorosító Ipar Rt., 40 t. Átkötött kopott félvászon-kötésben, bekötött javított papírborítókkal, a hátsó borítón ceruzás firkával, a lapokon egykorú a rajzokra vonatkozó jegyzetekkel.
16577.

8 000 HUF
22,60
25,81
Hammer price:
8 000 HUF
16578.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
4 800 HUF
13,56
15,48
  Add to cart
  Remove
16579.

11 000 HUF
31,07
35,48
Hammer price:
13 000 HUF
Köpeczky Róna, Kürti Emese, Makláry Kálmán (szerk.): Reigl Judit. Űr és extázis. Bp., 2014, Ludwig Múzeum. 204p. Reigl Judit műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
16580.

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
5 000 HUF
Lóska Lajos: Vaszkó Erzsébet 1902-1986. A szerző, Lóska Lajos (1951-) művészettörténész által dedikált! Székesfehérvár, 2008, Városi Képtár - Deák Gyűjtemény. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
16581.

Available
6 000 HUF
16,95
19,35
  Add to cart
  Remove
16582.

Available
4 200 HUF
11,86
  Add to cart
  Remove
16583.

Available
6 000 HUF
16,95
19,35
  Add to cart
  Remove
16584.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 000 HUF
Kieselbach Tamás: Magyar zene és kép. Bp., 2007,Corvina. CD-melléklet nélkül. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.
16585.

Available
2 200 HUF
6,21
7,10
  Add to cart
  Remove
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, (Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.), 211+1 p. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötésben, kissé elszíneződött borítóval, helyenként kissé foltos és kissé hullámos lapokkal.
16586.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 800 HUF
16587.

Available
3 200 HUF
9,04
10,32
  Add to cart
  Remove
1948 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évf. Szerk.: Lajta Andor. Bp., Szerzői kiadás,447 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben
16588.

1 200 HUF
3,39
3,87
Hammer price:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.