Watches

Number of items: 70

Vintage Texas Instruments LED férfi óra, modell: 104 , működik, bőr szíjjal, korának megfelelő kopásokkal, d: 32mm
11610.

36 000 HUF
97,30
105,88
Nutzinger női mechanikus ékszeróra, fém lánccal, zodiákus jegyekkel díszített, működik, kopott, d:22mm
11611.

8 000 HUF
Cartier aranyozott ezüst (Ag) női kvarc karóra. Szép bőr szíjjal, elemmel, működő, jó állapotban d: 28 mm
11612.

80 000 HUF
216,22
235,29
Eberhard & Co kronográf, mechanikus szerkezet (csak szerkezet!!!!!), működik, korának megfelelő állapotban, jelzett, 1920 körül. / Eberhard chronograph movement.
11613.

100 000 HUF
270,27
294,12
Belson digitális férfi karóra, acél tok és szíj, kopott, nem működik. d:32mm
11614.

3 000 HUF
9
EDOX férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, működik, d: 35mm
11615.

24 000 HUF
64,86
70,59
Rodania női karóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, működik, kopott, karcos, fém szíjjal, d: 17mm
11616.

5 000 HUF
Osco férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, flyback kronográf funkcióval, működik, kopott, karcos, bőr szíjjal, d: 37mm
11617.

8 000 HUF
Breitling REPLIKA férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, flyback kronográf funkcióval, működik, kopott, karcos, bőr szíjjal, d: 38mm
11618.

20 000 HUF
54,05
58,82
Monaco kvarc karóra. Aranyozott fém. Elemmel, működő, jó állapotban 30x40 mm
11619.

5 000 HUF
Onsa dátumkijelzős automata karóra, karcos üveg, működik, bőr szíjjal, d: 3,7 cm
11620.

28 000 HUF
75,68
82,35
Óratartó doboz, műbőr borítással, bársonnyal bélelt, kopott, 11x8x2,5 cm
11621.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF