https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Scout

Number of items: 16

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
1933 Gödöllő, Jamboree, 9 db fotó, némelyik felületén törésnyom és folt, 6×8,5 cm
13225.

1933 Gödöllő, Jamboree, 9 db fotó, némelyik felületén törésnyom és folt, 6×8,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
16,95
EUR
,
19,35
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1933 Gödöllő, Jamboree, Teleki Pál, bejárati kapu, stb., 7 db kisméretű fotó + aláírások 7 db papírlapon
13226.

1933 Gödöllő, Jamboree, Teleki Pál, bejárati kapu, stb., 7 db kisméretű fotó + aláírások 7 db papírlapon

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
14,12
EUR
,
16,13
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1929 Anglia, Jamboree, 19 db fotó, 4×6 és 6×5,5 cm
13227.

1929 Anglia, Jamboree, 19 db fotó, 4×6 és 6×5,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
28,25
EUR
,
32,26
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1935-1940 Magyar Cserkészszövetség által kiállított 2 db fényképes cserkészigazolvány
13228.

1935-1940 Magyar Cserkészszövetség által kiállított 2 db fényképes cserkészigazolvány

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,65
EUR
,
6,45
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
2 000 HUF
1960 50 éves a lengyel cserkészmozgalom, chicagoi cserkész bélyeg kiállítás levélzáró kisív (előoldali képhiány / demaged on front side)
13229.
Legend

1960 50 éves a lengyel cserkészmozgalom, chicagoi cserkész bélyeg kiállítás levélzáró kisív (előoldali képhiány / demaged on front side)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1937 Cserkész ruházati szabályzat 32p.
13230.

1937 Cserkész ruházati szabályzat 32p.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1937 Cserkész és sport felszerelések ismertetője
13231.

1937 Cserkész és sport felszerelések ismertetője

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
3,95
EUR
,
4,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1931-38 Több, mint 100 cserkész fotó a Kőrösi Csoma Sándor és Hunyadi Mátyás cserkészcsapat, a Turul és a Fecske örs életéből. Ritka kordokumentum. / More than 100 photos of the Sout team in album.
13232.

1931-38 Több, mint 100 cserkész fotó a Kőrösi Csoma Sándor és Hunyadi Mátyás cserkészcsapat, a Turul és a Fecske örs életéből. Ritka kordokumentum. / More than 100 photos of the Sout team in album.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
10 000 HUF
28,25
EUR
,
32,26
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. Petőfi cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.
13233.

Tíz év (1931-1941.) a 984. sz. "Petőfi" cserkészcsapat életéből. Szerk.: Fekete Sándor a csapat parancsnoka. Debrecen, 1941, Tóth Ferenc Könyvnyomda, 1 t.+34+2 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos elülső borítóval, de egyébként jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
6 000 HUF
16,95
EUR
,
19,35
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
1941 Meghívó a rákoskeresztúri Pro Patriae Libertate cserkészcsapat báljára
13234.

1941 Meghívó a rákoskeresztúri Pro Patriae Libertate cserkészcsapat báljára

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 000 HUF
2,82
EUR
,
3,23
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Cserkészmotívumos bőr üres fényképtartó, sok férőhellyel
13235.

Cserkészmotívumos bőr üres fényképtartó, sok férőhellyel

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,47
EUR
,
9,68
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Márton Lajos (1891-1953): Jubileumi Márton-album 1906-1936. Litográfia-sorozat. Budapest, [1936], Szerzői kiadás. (Bp., Klösz Gy. és Fia.) Zsinórral fűzött, illusztrált papírborítóban. A művész aláírásával, viseltes állapotban
13236.

Márton Lajos (1891-1953): Jubileumi Márton-album 1906-1936. Litográfia-sorozat. Budapest, [1936], Szerzői kiadás. (Bp., Klösz Gy. és Fia.) Zsinórral fűzött, illusztrált papírborítóban. A művész aláírásával, viseltes állapotban

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,78
EUR
,
7,74
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar
 

  Events

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment