Posters

Number of items: 94

Munkaidő után oltsuk el a kályha tüzét! Plakát, karton. 65x45 cm
14881.

3 800 HUF
10,08
10,86
14882.

1 000 HUF
2,65
2,86
Férjedet, fiad hazahozza a Kommunista Párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban.
14883.

3 000 HUF
7,96
8,57
Építőmunkára hív a Szociáldemokrata párt. 30x21 cm Plakát reprint paszpartuban.
14884.

3 000 HUF
7,96
8,57
Proletárok! Előre! Szántó Lajos. Plakát reprint paszpartuban. 32x22 cm
14885.

2 000 HUF
5,31
5,71
cca 1970-73 össz. 2 db plakát: M. Fekete György (1947-): Országjáró Diákok Országos Találkozója 1973, ofszet, papír, jelzett a plakáton, hajtásnyommal, lapszéli apró szakadásokkal, 80,5x56 cm + Mindenkinek tájékozódási futás, ofszet, papír, hátoldalán Magyar Tájékozódási Futó Szövetség bélyegzőjével, lapszéli sérülésekkel, hajtásnyomokkal, 58x41 cm
14886.

2 000 HUF
5,31
5,71
1939 Róna Emy (1904-1988): Baleset ellen védekezz. Art deco ofszet plakát, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 63×46 cm
14887.

10 000 HUF
26,53
28,57
6 db nagyméretű, színes angol nyelvtanuló plakát (Oxford, Heinemann), különböző méretben
14888.

1 800 HUF
4,77
5,14
cca 1980 Walt Disney Pinokkió, amerikai rajzfilm plakát. Békéscsaba, Békés Megyei Nyomdaüzem Vállalat. 60x42 cm
14889.

3 600 HUF
9,55
10,29
4 klf tanácsköztársasági plakát modern reprintje 26x33 cm
14890.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.