Posters

Number of items: 94

Nemzetközi diákkonferencia a békeszerződésekről Budapesten, 1933. feb. 12-19. Tempera, ceruza, papír, jelzés nélkül. Plakát- vagy nyomtatványterv. 18x32,5 cm.
14857.

14 000 HUF
37,84
41,18
Bottlik József (1897-1984): Orion - Magyar világmárka 50 éves. Ofszet, papír. Jelzett a plakáton. Lapszéli szakadásokkal. Hajtásnyomokkal. 83x57 cm.
14858.

9 000 HUF
24,32
26,47
28
1922 48-as Kossuth Párt, G Fabinyi Lili két politikai választási plakát. Egyik sérült 64x46 cm
14859.

5 000 HUF
Ezt az egyensúlyt akarja a Keresztény Nemzeti Függetlenségi Párt. Plakát, 1938-39 körül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Piatnik, Bp. Lap széle kissé sérült, hajtott, foltos. 47x62 cm.
14860.

19 000 HUF
51,35
55,88
Rozmaring. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Páger Antal, Turay Ida, Kabos Gyula és mások szereplésével. Rendezte: Martonffy Béla. Harsányi Zsolt regénye. Harmonia film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Lapszéli sérülésekkel, hiányokkal. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarin movie poster, with damages on the edges, lithography on paper.
14861.

20 000 HUF
54,05
58,82
9
Szívek csalogánya (Mad about Music). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Deana Durbin, Herbert Marschall és mások szereplésével. Universal film. Litográfia, papír. Vas E jelzéssel a litográfián. Radó Jenő és Gyula nyomda. Lapszéli sérülésekkel, hiányokkal. Hajtásnyomokkal. 94×30 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages, lithography on paper.
14862.

20 000 HUF
54,05
58,82
Vigyázat! Kém! (Achtung! Feind hört mit!). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Terra, Ufa. Unitas lito, papír. Enyingi jelzéssel a litográfián. Lapszéli kisebb sérülésekkel. Hajtásnyomokkal. II. világháborús náci propagandfilm plakátja! 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of a nazi propaganda movie, with damages on the edges, lithography on paper.
14863.

20 000 HUF
54,05
58,82
5 db vegyes modellezés témájú plakát, közte XXXIII. Nemzetközi Vasútmodell Kiállítás 86 Bp.
14864.

5 db vegyes modellezés témájú plakát, közte XXXIII. Nemzetközi Vasútmodell Kiállítás '86 Bp.

3 400 HUF
9,19
10,00
1947 Fővárosi Operett Színház Rigó Jancsi előadásának 2 db plakátja, 1947. május 9., a nagyméretű plakáton Latabár Kálmán, Sárdy János, Dayka Margit, Rózsahegyi Kálmán, Csikós Rózsi, Zentay Ferenc, Gozmány György, Nádassy Anna fotóival, hajtottak, a nagyobb szélén kis szakadásokkal, kis hiánnyal, 84x59, 41x29 cm
14865.

2 600 HUF
7,03
7,65
1987 Molnár A. József (?-): X program, amerikai film plakát, hajtott, 80×60 cm
14866.

6 000 HUF
cca 1960-1970 Omega együttes plakátja, Pepita - Interkoncert, kis folttal, kis kopásnyomokkal, kis lyukakkal a sarkain, kis gyűrődésekkel, 47,5x59 cm
14867.

8 000 HUF
1980 Kakasy Éva (1950-): Sivatagi show, filmplakát, hajtott, tollas ráírással, 80×60 cm
14868.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF