Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 24

cca 1930-1940 2 db hangverseny plakát, Muzsika és Libertas hangversenyrendező irodák műsoraira, a Zeneakadémia nagytermébe, 84x59 cmx2
14512.

1 000 HUF
2,60
2,86
Meglátja mester menni fog! Zene: Döme Zsolt. Szöveg: Verebes István. Voith Ági, Gálvölgyi János, VerebesJózsef. Bp., Top Coop, bakelitlemez.
14513.

800 HUF
2,08
2,29
Kodály-mérleg, 1982. Válogatta és szerkesztette: Bauer János. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
14514.

800 HUF
2,08
2,29
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb.
14515.

2 000 HUF
5,19
5,71
[Molnár Antal: Összhangzattan.] Bp.,[1943?], Dante, 284 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.
14516.

1 000 HUF
2,60
2,86
Bartók Béla kórusművei két- és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp., 1953, Zeneműkiadó, 82+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.
14517.

1 800 HUF
4,68
5,14
3 db kotta - Fekete, fekete, fekete + Ki tudja merre, ki tudja hol? + Halványsárga rózsa - Árvay, Hauswirth és Gellért Lajos grafikával
14518.

2 200 HUF
5,71
6,29
1915 Sas Náci: Tábortűznél kotta, litho címlappal, Wágner Hangszerkirály kiadása
14519.

3 000 HUF
7,79
8,57
3 db kotta - Zúg a harang (Verő Margit grafikája), Darumadár ha elszáll, Katona nóták
14520.

1 600 HUF
4,16
4,57
Charles Czerny: Schuler der Geläufigkeit kotta, újrakötött kötésben, ceruzás jelzésekkel, beírással, 102p
14521.

2 000 HUF
5,19
5,71
Egyedem-begyedem. Gyermekdalok - Magyardalok. Kezdő zongorázók számára átírta: Falk Géza. Bp., 1935, Rózsavölgyi és Társa, 54 p. Madaras László rajzaival illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval.
14522.

1 800 HUF
4,68
5,14
Vegyes kotta tétel 9 db zenei témájú nyomtatvány is
14523.

2 000 HUF
5,19
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.