Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 24

cca 1920 Musikleben in Italien. 34p. Képekkel
14500.

1 000 HUF
Balla Péter: A magyar népdal kistükre. Csíkós Tóth András rajzaival. Bp., én., Magyar Élet. Kiadói félvászon-kötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban.
14501.

1 000 HUF
Népi játékok. I. köt. Jegyzetekkel közreadja: Volly István. Bp., 1945., Egyetemi, 68 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szakadt papírkötés. + Volly István (1907-1992) zeneszerző, népdalgyűjtő, folklorista által rajzolt kotta, gépelt szöveggel, 2 sztl. lev.
14502.

1 600 HUF
1943 Desiderio Ursits Mazzucchelli: Ritornero... De visszatérek... Szerenád. Magyar szövegét írta: Gaál Sándor. Bp., én., Magyar Muzsikus, foltos, hajtott, 2 sztl. lev. DEDIKÁLT!
14503.

1 600 HUF
Erőss Béla nótáskönyve. Bp., 1931, Nádor Kálmán, 23 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, firkált borítóval, Tiszteletpéldány bélyegzéssel.
14504.

Erőss Béla nótáskönyve. Bp., 1931, Nádor Kálmán, 23 p. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, firkált borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

1 000 HUF
cca 1930 Petőfi Sándor: Részegség a hazáért. Gyökössy Endre: Szatmár alatt sírva folyik a Szamos. Zenéjét szerezte: Murgács Kálmán. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós kormányzó úr Őfőméltóságának mély hódolattal ajánlva. Irredenta kotta. 4 p. Lapszéli apró szakadással, hajtásnyommal. 34x26,5 cm.
14505.

4 000 HUF
1974 The Beatles - Yesterday c. sláger kottája, olasz nyelven, 4 p. / The Beatles - Yesterday (Ieri) sheet music in Italian, 4 p.
14506.

2 000 HUF
Ludas Matyi Kalandjai. Daljáték 3 felvonásban. Fazekas Mihály verses elbeszélése nyomán színpadra alkalmazta Cserháti Lajos. Zenéjét szerezte Dévény Jenő. Bp., é.n. (1947 körül), Paulovits Imre könyvnyomdája. Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítón korabeli előadási engedéllyel kapcsolatos bélyegzőkkel, hátsó borító hiányzik, ceruzás jegyzetekkel.
14507.

1 000 HUF
cca 1911 Kacsoh Pongrác: Három eredeti magyar dall. Kotta. Bp., Rózsavölgyi, 5 p.
14508.

2 000 HUF
Lévay Ede-Dankó Pista: Lemondás. (Madár vígan dalolva...) Kotta. Bp., Nádor Kálmán, 2 sztl. lev.
14509.

2 000 HUF
cca 1931 János vitéz daljáték 3 felvonásban. I-II. rész. Petőfi költeménye után írta: Bakonyi Károly. Zenéjét Heltai Jenő verseire szerzette: Dr. Kacsoh Pongrácz. Operára átdolgozta: Buttykay Ákos. Bp.,1931., Bárd Ferenc és Fia, 15+13 p. Illusztrált papírkötés, szakadt borítókkal, foltos.
14510.

3 000 HUF
Georges Bizet: Carmen. Collection Litolff No. 2381. Braunschweig, én., Henry Litloffs Verlag. Bizet Carmen c. operájának kottája, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Edward Grieg: Peer Gynt - Suite I. Opus 46. Ed. Peters N. 2420. Leipzig, én. C. F. Peters. Német nyelvű kotta. Kiadói papírkötés.
14511.

Georges Bizet: Carmen. Collection Litolff No. 2381. Braunschweig, én., Henry Litloff's Verlag. Bizet Carmen c. operájának kottája, német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel. + Edward Grieg: Peer Gynt - Suite I. Opus 46. Ed. Peters N. 2420. Leipzig, én. C. F. Peters. Német nyelvű kotta. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF