Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 198

Fritz Mihály (1947-) 1990. Mathias Rex Mátyás király halálának 500. évfordulója, bronz csegely emlékérem (51x51mm) T:1-  Adamo SF15
30610.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex" Mátyás király halálának 500. évfordulója, bronz csegely emlékérem (51x51mm) T:1- Adamo SF15

5 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 1989. MÉE Székesfehérvár / Albert király Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,57g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF12
30611.

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,57g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF12

11 000 HUF
29,73
32,35
Fritz Mihály (1947-) 1990. Mathias Rex Mátyás király emlékcsegely, jelzett Ag csegely emlékérem (50,69g/50x50mm) T:1- Hungary 1990. Mathias Rex King Matthias commemorative Ag klippe, hallmarked (50,69g/50x50mm) C:AU  Adamo SF15
30612.

Fritz Mihály (1947-) 1990. "Mathias Rex" Mátyás király emlékcsegely, jelzett Ag csegely emlékérem (50,69g/50x50mm) T:1- Hungary 1990. "Mathias Rex" King Matthias commemorative Ag klippe, hallmarked (50,69g/50x50mm) C:AU Adamo SF15

34 000 HUF
91,89
100,00
Fritz Mihály (1847-) 1990. Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,61g/0.835/42,5mm) T:1,1-
30613.

Fritz Mihály (1847-) 1990. "Mathias Rex / MÉE Szeged - Mátyás király halálának 500. évfordulója" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (35,61g/0.835/42,5mm) T:1,1-

11 000 HUF
29,73
32,35
Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (36,06g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF14
30614.

Fritz Mihály (1947-) / Szabó Géza (1939-) 1990. "MÉE Székesfehérvár - Szapolyai János és I. Ferdinánd" Ag és Br emlékérem pár, eredeti MÉE tanúsítvánnyal (36,06g/0.835/42,5mm) T:1,1- Adamo SF14

11 000 HUF
29,73
32,35
Fritz Mihály (1947-) 1992. IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP38
30615.

Fritz Mihály (1947-) 1992. "IV. Károly király halálának 70. évfordulójára 1992 / MÉE 1892-1989 Zita Magyarország királynéja" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP38

1 600 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2000. Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Magyar Millennium 2000 ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1-
30616.

Fritz Mihály (1947-) 2000. "Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Magyar Millennium 2000" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1-

1 200 HUF
18
Fritz Mihály (1947-) 2000. Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Eco-Real ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30617.

Fritz Mihály (1947-) 2000. "Az Államalapítás Ezeréves Emlékére - István király 1000-1038 / Eco-Real" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:1- (eredetileg PP) patina

1 000 HUF
Fritz Mihály (1947-) 2002. Kossuth Lajos 200 éve született Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,57g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.
30618.

Fritz Mihály (1947-) 2002. "Kossuth Lajos 200 éve született" Ag emlékérem dísztokban és díszdobozban (33,57g/0.925/42,5mm) T:1- (PP) fo.

7 000 HUF
18,92
20,59
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával) kétoldalas jelzett Ag emlékérem, kissé sérült műanyag tokban (27,38g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
30619.

6 500 HUF
17,57
19,12
Fűz Veronika (1951-) 1991. Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya 1867-1916 - Bajai látogatásának emlékére Br emlékérem (42,5mm) T:1-  Adamo BA9
30620.

Fűz Veronika (1951-) 1991. "Bajai Éremgyűjtők - I. Ferenc József Magyarország királya 1867-1916 - Bajai látogatásának emlékére" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BA9

1 600 HUF
Gáti Gábor (1937-) 1984. MÉE Pápa / Vak Bottyán Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo PP2
30622.

Gáti Gábor (1937-) 1984. "MÉE Pápa / Vak Bottyán" Br emlékérem (42,5mm) T:1 Adamo PP2

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF