Frames

Number of items: 15

Régi réz asztali fényképtartó, fazettált üveggel, benne portréval. Kitámasztható. Korának megfelelő állapotban, kis deformációkkal, 10,5x7 cm
12259.

2 400 HUF
6,78
7,74
Hammer price:
11 000 HUF
2 db dekoratív, historizáló ovális réz képkeret, benne keményhátú portréval. Üvegezett, falra akasztható. Kis kopásnyomokkal, 13x9,5 cm
12260.

2 400 HUF
6,78
7,74
Hammer price:
14 000 HUF
Kitámasztható, üvegezett asztali képkeret, benne műtermi fotóval (anya ikerlányokkal). Hátoldalán kissé foltos, 18x13 cm
12261.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
3 800 HUF
Jan Rinke nyomat, fakeretben. 31x24,5cm
12262.

2 800 HUF
7,91
9,03
Hammer price:
2 800 HUF
Olvashatatlan nyomat, fakeretben. 25x33cm
12263.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
1 800 HUF
5,08
5,81
  Add to cart
  Remove
Faképkeret benne gobelin, 32x24cm
12264.

2 800 HUF
7,91
9,03
Hammer price:
2 800 HUF
12 db dekoratív képkeret, kopott, apró sérülésekkel, 34,5x24,5 és 45,5x31,5 cm között.
12265.

15 000 HUF
42,37
48,39
Hammer price:
16 000 HUF
Szecessziós spiáter asztali képkeret, benne házaspár keményhátú portréja. Üvegezett, kitámasztható. Korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, kisebb deformációkkal, 26,5x13 cm
12266.

2 600 HUF
7,34
8,39
36
Hammer price:
34 000 HUF
Dekoratív képkeret gobelinnel. Kopott, sérült. 41x32cm
12267.

Available
1 800 HUF
5,08
5,81
  Add to cart
  Remove
3 db fa keret, kopott, (8x13, 14x9, 17x12), részben üvegezett.
12268.

5 000 HUF
14,12
16,13
Hammer price:
5 000 HUF
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Julius Adam (1852 - 1913) - Macskacsalád festményéről készült nyomattal. 31x38cm
12269.

Available
2 000 HUF
5,65
6,45
  Add to cart
  Remove
Dekoratív üvegezett fakeret, benne Guido Maffei (1838-?) - Biztos préda és vadászkutyák (1879 München) festményéről készült nyomattal. 31x38cm
12270.

2 000 HUF
5,65
6,45
Hammer price:
2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.