Flea Market

Number of items: 530

Gyógyszeres tégely, porcelán, Batáry István gyógyszertára Debrecen krém, kopott, rozsdás m:4cm
11947.

3 200 HUF
8,31
8,89
Gyógyszeres tégely, porcelán, krém, kopott, m:6cm
11948.

3 200 HUF
8,31
8,89
Gyógyszeres tégely, porcelán, Salvator, kopott, m:4cm
11949.

3 200 HUF
8,31
8,89
Gyógyszeres tégely, üveg, mentholatum, kopott, sérült m:5cm
11950.

3 200 HUF
8,31
8,89
Osztrák bors és paprika tartó, zománcozott fém, kopott, részben jelzett, apró lepattanások, m:6cm
11951.

1 800 HUF
4,68
Gyógyszeres tégely, porcelán, Szt. József gyógyszertár, Creme, kopott, m: 6cm
11952.

3 200 HUF
8,31
8,89
17
2db gyógyszeres tégely, porcelán és üveg, fém fedővel, m:4 és 5,5cm
11953.

1 400 HUF
3,64
3,89
Kohinoor doboz, 22x17x8cm
11954.

Kohinoor doboz, 22x17x8cm

5 000 HUF
12,99
13,89
10
Faragott népi furulya, h: 38 cm
11955.

2 400 HUF
6,23
6,67
A vezeték érintése életveszélyes! fém tábla, kopásnyomokkal, 16,5×25 cm
11956.

"A vezeték érintése életveszélyes!" fém tábla, kopásnyomokkal, 16,5×25 cm

1 600 HUF
4,16
4,44
Egészvászon kötésű, üres szecessziós fotó- vagy képeslap album, 1900-1920 körül, kopott borítóval.
11957.

1 600 HUF
4,16
4,44
Tóth László: Holker élezésű, ébenfa nyéllel vadászkés, kézműves bőrtokban, jelzett. h:22,5cm
11958.

4 000 HUF
10,39
11,11
33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.