Documents

Number of items: 138

1871 Sopron, a Dunántúli Ágost. Hitv. Ev. Egyházkerület Soproni Evangélikus Tanítóképezdéjének tanítóképezdei tanfolyamának díszes oklevele, viaszpecséttel, aláírásokkal.
12405.

8 000 HUF
22,04
23,88
1877 Kisvárda, anyakönyvi kivonat, 50 kr. okmánybélyeggel, töredezett viaszpecséttel, hajtásnyomokkal, kissé foltos, lap széle kissé sérült
12406.

1 000 HUF
2,75
2,99
1885 Marillavölgyi (Erdély) gyógyintézet kitöltött számlája, hátoldalt kézzel írt recepttel, hajtva, jó állapotban
12407.

2 600 HUF
7,16
7,76
1885 Pataki Jósef Cs. és Kir. Udvari Műintézet és Papírszállító fejléces számlája 5 kr okmánybélyeggel, hiányos
12408.

2 000 HUF
5,51
5,97
1886, 1890 Kettő darab kéményseprő nyugta
12409.

3 600 HUF
9,92
10,75
1890 Kiskunlacháza kéményseprő nyugta
12410.

2 000 HUF
5,51
5,97
cca 1892-1900 össz. 6 db okmány: 4 db Győri Ének- és Zeneegylet Zeneiskolája bizonyítvány, mind hajtásnyommal; 1 db elemi iskolai bizonyítvány 15 krajcár okmánybélyeggel és viaszpecséttel, hajtásnyommal; Országos Magyar Daláregyesület oklevél Győri Ének- és Zeneegylet tagjának részére, sérült, foltos.
12411.

1 000 HUF
2,75
2,99
1892 Oraviczabánya, kereskedelmi iskolai bizonyítvány facseti (facsádi) diák részére, 15 krajcár okmánybélyeggel. Hajtásnyomokkal, kisebb szakadással, kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 55,5×78 cm
12412.

2 000 HUF
5,51
5,97
1893 Hőgyészi római kat. iskola kézzel írt vagyoni kimutatásának másolata, hátoldalán Tolna vármegye simontornyai járás főszolgabírójának pecsétjével, sérült, hajtásnyomokkal
12413.

2 000 HUF
5,51
5,97
1895-1897 4 db régi nagyváradi fejléces számla
12414.

1 600 HUF
4,41
4,78
1897 Adókönyvecske, Békés megye, Öcsöd község, bejegyzésekkel, apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos
12415.

1 000 HUF
2,75
2,99
1899 Aljegyzői kinevezés Bernáth Géza államtitkár aláírásával, szakadással
12416.

2 000 HUF
5,51
5,97

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.