Antique

Number of items: 35

Réz golyónyomó, golyópréselő szerkezet 22 cm
11532.

10 000 HUF
27,03
29,41
Névjegytartó, óra szerkezettel. Réz, márvány, XX. sz. eleje. óra nem működik, hiányos. 17x18 cm
11533.

6 000 HUF
Somogyi Gábor: Naptártartó. Tűzzománc, fa. 13x37cm
11534.

4 000 HUF
Német Sturmisch Regen Veranderlich Schon S. Trocken kerek barométer, vastag fazettált üveg, réz és fa. 1930 körül. d:18cm
11535.

6 000 HUF
Vakizasi - wakizashi. XX. század első fele. A markolata rájabőrrel borított, amely bőrrel van betekerve, közötte két figurális menuki található. A tsuka, tsuba és habaki közötti résznél sérült. Pengéjén sérülések, karcolások láthatók. Kardhüvely, hagyományosan lakkozott fa. Kopott. Jelzést, szétszedés hiányában, nem találtam. h:57cm
11536.

200 000 HUF
540,54
588,24
Vegyes retró, iparművészeti fém tárgyak, (Teván Margit, Szécsi István, stb.) részben jelzett, kopott, néhányon sérülés. Vegyes méretben.
11537.

10 000 HUF
27,03
29,41
Sinkó Veronika (1945- ): Triptichon. Festett selyem, kinyitható dobozban. 53x80cm
11538.

40 000 HUF
108,11
117,65
Rónai Éva (Budapest, 1931-): Életfa. Fali szőttes, gyapjú. Hátoldalán jelzett. 1960 körül. 85x66cm
11539.

18 000 HUF
48,65
52,94
13
11540.

6 000 HUF
11541.

6 000 HUF
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, fém, zománc, jelzés nélkül, kopásokkal m: 17,5 cm
11542.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF