Antique

Number of items: 35

Lófejes tálka, jelzett, öntött, patinázott bronz, kopásnyomokkal. 13x11cm
11508.

8 000 HUF
22,60
25,81
Hammer price:
9 000 HUF
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, öntött, patinázott bronz, zománc, jelzés nélkül, kopásokkal m: 18 cm
11509.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
12 000 HUF
33,90
38,71
  Add to cart
  Remove
Moszkvai zománcozott réz mokkás kanalak, h: 13,5 cm
11510.

Available
6 000 HUF
16,95
19,35
  Add to cart
  Remove
Muránói mikromozaikos kereszt Roma felirattal, réz alapon, 1900 körül, jelzés nélkül, akasztójánál sérült (függesztő karika letört), apró kopásnyomokkal, 6,5x4,5 cm
11511.

3 000 HUF
8,47
9,68
Hammer price:
3 600 HUF
Színházi látcső, fém, celuloid borítással, kopott, horpadt, eredeti tartójában, benne felirat: Calderoni és társa, Budapest. 1900 körül.
11512.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 000 HUF
Ikon. Kézzel festett, fém okláddal. XX, sz. eleje, Fa táblán. 17x21 cm
11513.

28 000 HUF
79,10
90,32
Hammer price:
30 000 HUF
Iparművész retro fém doboz Metró beruházási vállalat ajándék, jelzés nélkül 10x19x2,5 cm
11514.

2 800 HUF
7,91
9,03
Hammer price:
2 800 HUF
Kopcsányi Ottó (1933-2016): Réz levélbontó szett (kés, tálca). Alján Iparművészeti Vállalat sérült zsűri címkéjével. Kis csorbákkal, kopásnyomokkal, h: 19,5 cm, 25x5 cm
11515.

4 000 HUF
11,30
12,90
Hammer price:
4 000 HUF
11516.

Available
18 000 HUF
50,85
58,06
  Add to cart
  Remove
Szecesszíós réz kínáló tálca 36x20 cm
11517.

4 000 HUF
11,30
12,90
10
Hammer price:
7 000 HUF
Három királyok. Zománckép. Jelzett, fa keretben. 17x11 cm
11518.

Available
4 000 HUF
11,30
12,90
  Add to cart
  Remove
11519.

Available
36 000 HUF
101,69
116,13
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 410:
From  11 to 20 January
Viewing: from 17 to 20 January
Payment deadline is 4 Februar

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.