Glass-objects
Number of items: 117
2466045
11396
407
Glass-objects
Other collectibles
Virágmintás kék üveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
1 000 HUF
2517545
11397
407
Glass-objects
Other collectibles
10 000 HUF
2479299
11398
407
11000
Glass-objects
Other collectibles
Venini jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
11 000 HUF
2477195
11399
407
Glass-objects
Other collectibles
Kék-zöld anyagában színezett, több rétegű, üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, belsejében gyártástechnológiai repedés a belső rétegen. m: 30 cm
6 000 HUF
2471401
11400
407
Glass-objects
Other collectibles
Lalique France jelzéssel cseresznyés opálüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
9 000 HUF
2471305
11401
407
11000
Glass-objects
Other collectibles
Venini jelzéssel zöld hutaüveg díszváza, kis csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11 000 HUF
2518879
11402
407
14000
Glass-objects
Other collectibles
Salviati jelzéssel, anyagában színezett muránói üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
14 000 HUF
2518872
11403
407
Glass-objects
Other collectibles
Piros-fehér anyagában színezett muránói asztali kínálótál, Barbini jelzéssel, kopásnyomokkal, 21×21 cm
20 000 HUF
2477120
11404
407
Glass-objects
Other collectibles
20 darabos pohárkészlet, (7 db vizes m:10cm, 6 db pezsgős m:25cm, 6 db pálinkás m:14cm, 1 db vizeskancsó m:19cm) Kopott.
4 000 HUF
2491107
11405
407
Glass-objects
Other collectibles
Art Deco cseh női parfümös készlet, korának megfelelő állapotban. Öntött üveg. m: 6 és 17,5 cm között.
8 000 HUF
2513955
11406
407
Glass-objects
Other collectibles
9 000 HUF
2518602
11407
407
Glass-objects
Other collectibles
Lila kristály boros pohár készlet 6 db + palack. Hibátlan.
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m