Glass-objects

Number of items: 117

Virágmintás kék üveg váza, kézzel festett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
11396.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi minisztérium címerével. Hibátlan, m: 18 cm
11397.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
10 000 HUF
Venini jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm
11398.

Available for bidding
11 000 HUF
31,07
35,48
Minimum bid:
11 000 HUF
Kék-zöld anyagában színezett üveg váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
11399.

Available for bidding
6 000 HUF
16,95
19,35
Minimum bid:
6 000 HUF
Lalique France jelzéssel cseresznyés opálüveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 18,5 cm
11400.

Available for bidding
9 000 HUF
25,42
29,03
Minimum bid:
9 500 HUF
Venini jelzéssel zöld hutaüveg díszváza, kis csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm
11401.

Available for bidding
11 000 HUF
31,07
35,48
Minimum bid:
11 000 HUF
Salviati jelzéssel, anyagában színezett muránói üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
11402.

Available for bidding
14 000 HUF
39,55
45,16
Minimum bid:
14 000 HUF
Piros-fehér anyagában színezett muránói asztali kínálótál, kopásnyomokkal, 21×21 cm
11403.

Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
20 000 HUF
20 darabos pohárkészlet, (7 db vizes m:10cm, 6 db pezsgős m:25cm, 6 db pálinkás m:14cm, 1 db vizeskancsó m:19cm) Kopott.
11404.

Available for bidding
4 000 HUF
11,30
12,90
Minimum bid:
4 200 HUF
Art Deco cseh női parfümös készlet, korának megfelelő állapotban. Öntött üveg. m: 6 és 17,5 cm között.
11405.

Available for bidding
8 000 HUF
22,60
25,81
Minimum bid:
8 000 HUF
11406.

Available for bidding
9 000 HUF
25,42
29,03
Minimum bid:
9 000 HUF
Lila kristály boros pohár készlet 6 db + palack. Hibátlan.
11407.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
11 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.