Number of items: 237

Imari tál porcelán, öblében máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett virág és fookutya ábrázolással. Korának megfelelő kopásokkal. Japán, Arita, Meiji korszak (1868-1912) d: 61 cm
11159.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
197,74
225,81
Minimum bid:
70 000 HUF
Herendi lovon ülő csikós, tervező: Markup Béla. Színesen festett porcelán. kopott. Jelzett. II. Osztály. m: 42 cm
11160.

Available for bidding
50 000 HUF
141,24
161,29
Minimum bid:
55 000 HUF
Herendi Viktória mintás (VBO) fali dísztál, áttört porcelán, kopott. Jelzett. d: 39 cm
11161.

Available for bidding
80 000 HUF
225,99
258,06
Minimum bid:
85 000 HUF
Német fali dísztányér, fajansz, öblében, színesen festett relief, tündér puttóval és galambokkal. Korának megfelelő állapotban. Jelzett. 39 cm
11162.

Available for bidding
30 000 HUF
84,75
96,77
Minimum bid:
32 000 HUF
Német fali dísztányér, áttört fajansz, öblében, színesen festett rózsák és margaréta. Sérült, restaurált. Jelzett. 40 cm
11163.

Available for bidding
20 000 HUF
56,50
64,52
Minimum bid:
22 000 HUF
Fali dísztányér. Színesen festett, áttört porcelán. Öblében relief, Diana a vadász istennője. Jelzett. Sérült, restaurált. d: 38 cm
11164.

Available for bidding
30 000 HUF
84,75
96,77
Minimum bid:
32 000 HUF
Herendi virág mintás fali dísztál, áttört porcelán, kopott. Jelzett. d: 34 cm
11165.

Available for bidding
30 000 HUF
84,75
96,77
Minimum bid:
32 000 HUF
Herendi Viktória mintás, kézzel festett nagyméretű kosfejes porcelán kaspó, kopott, m: 17 cm
11166.

Available for bidding
40 000 HUF
112,99
129,03
Minimum bid:
42 000 HUF
Herendi virágmintás, rózsás mokkás készlet, 6 személyes, cukortartó, kanna, kiöntő, 6 db csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, az egyik rózsán kis lepattanással.
11167.

Available for bidding
40 000 HUF
112,99
129,03
Minimum bid:
40 000 HUF
11168.

Available for bidding
30 000 HUF
84,75
96,77
Minimum bid:
30 000 HUF
Herendi ZOVA mintás váza, jelzett, kopott, talpán csorba és ragasztás. m: 33cm
11169.

Available for bidding
24 000 HUF
67,80
77,42
Minimum bid:
24 000 HUF
Herendi Viktória mintás csengő. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8 cm, eredeti dobozzal, papírral.
11170.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.