Art-ceramics Number of items: 159
2445915
11036
407
Art-ceramics
Other collectibles
Kovács Mária: Leányka. Kerámia, jelzetlen, apró sérülésekkel, m:17,5cm
3 000 HUF
2514829
11037
407
Art-ceramics
Other collectibles
Karácsonyi Zsuzsa (?-): Retro fali tál, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, d:28 cm
2 000 HUF
2491085
11038
407
Art-ceramics
Other collectibles
Péter Ferenc: retró színes mázakkal festett kerámiatálka, jelzett, apró kopásokkal. m: 5,5 cm, d: 16x9
3 000 HUF
2484137
11039
407
Art-ceramics
Other collectibles
Gálffy Ildikó (1962- ): Mázas kerámia fali dísztál, jelzett, néhány apró lepattanással, d: 15 cm
2478909
11040
407
Art-ceramics
Other collectibles
VEB Haldensleben német retró kerámiaváza. Jelzett: 3090/c VEB, apró csorbák, karcolások. m: 16 cm. A VEB a német "Volkseigener Betrieb" rövidítése, ami népi tulajdonú vállalatot jelent.
1 000 HUF
2348271
11041
407
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia edény füllel, csibékkel plasztikusan díszített. Kézzel festett. Jelzett. Apró kopásnyomokkal. Belsejében máz alatti repedésekkel. Apró csorbákkal. m: 14,5 cm, d: 16,5 cm
2 600 HUF
2344427
11042
407
Art-ceramics
Other collectibles
Mihály Béla (1930-2001): Mázas kerámia tál. Kézzel festett, mázkopásokkal. d: 21 cm
4 000 HUF
2376241
11043
407
Art-ceramics
Other collectibles
Retró mázas kerámia bonbonier, jelzés nélkül, sérült, javított, 13x17,5x11,5 cm
1 000 HUF
2498397
11044
407
Art-ceramics
Other collectibles
Iparművészeti Vállalatos Gorka habános kerámia váza. Jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 13 cm
4 000 HUF
2503447
11045
407
Art-ceramics
Other collectibles
Hódmezővásárhelyi retró váza. Kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró csorba. m:18 cm
1 000 HUF
2503325
11046
407
Art-ceramics
Other collectibles
Tófej pálinkás készlet 5 db pohár m: 5 cm, 1 db tálca d: 30 cm, mázas kerámia, jelzett, kopott
1 000 HUF
2520921
11047
407
Art-ceramics
Other collectibles
Retró mázas kerámia váza. Jelzés nélkül, kisebb lepattanással, m: 33,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035