Number of items: 330

10000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
6,78
7,74
Minimum bid:
2 400 HUF
Ács Ágoston (1889-1947): Falusi kert. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kopott keretben. Sérült. 26×36 cm
10001.

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
19 000 HUF
Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok IX. Állandó szereposztás. Litográfia (32/100), merített papír, jelzett, 15x14 cm
10002.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
Ágotha Margit (1938-2015 ): Intermediumok IX. Akció. Litográfia (32/100), merített papír, jelzett, 15x14 cm
10003.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
Almásy Aladár (1946-): Nagyfotel mellé ülő Honeggerné, 1996. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (17/20). Paszpartuban, 39×29 cm
10004.

Available for bidding
10 000 HUF
28,25
32,26
Minimum bid:
10 000 HUF
10005.

Available for bidding
14 000 HUF
39,55
45,16
Minimum bid:
14 000 HUF
Arnóti András (1949-): Finn anzix. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 35×35 cm
10006.

Available for bidding
40 000 HUF
112,99
129,03
Minimum bid:
40 000 HUF
Artner Margit (1954-): A gitár. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (85/100), kartonra kasírozva, lap szélén apró foltokkal, 16x12 cm
10007.

Available for bidding
5 000 HUF
14,12
16,13
Minimum bid:
5 000 HUF
Autheried Camilloné Hannibál Gizella (1881-1978): Soproni részlet a Tűztoronnyal. Akvarellel színezett nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett, sérült fa keretben. 17x12,5 cm
10008.

Available for bidding
5 000 HUF
14,12
16,13
Minimum bid:
6 500 HUF
Autheried Camilloné Hannibál Gizella (1881-1978): Sopron, Szentháromság szobor. Akvarellel színezett nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett, sérült fa keretben. 17x12,5 cm
10009.

Available for bidding
5 000 HUF
14,12
16,13
Minimum bid:
5 500 HUF
10010.

Available for bidding
8 500 HUF
24,01
27,42
Minimum bid:
8 500 HUF
10011.

Available for bidding
15 000 HUF
42,37
48,39
Minimum bid:
15 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.