10349.
407. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan (Kemény?) jelzéssel: Esztergomi várrészlet, 1948. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28x20 cm