Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 304

Jelzés nélkül vagy olvashatatlan jelzéssel jobbra lent, feltételezhetően Cserna Károly műve: Arab lovasok. Olaj, vászon. Felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fa keretben. 51x36 cm / Unsigned or with unreadable signature lower right, probably worh of Károly Cserna: Arabian riders. Oil on canvas. With damages on the surface. Framed. 51x36 cm
10333.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
190 000 HUF
536,72
612,90
Minimum bid:
190 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül működött festő alkotása: Női portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán részben olvashatatlan felirattal (Rudnay növendék...?). Dekoratív, régi, sérült fa keretben. 49,5×34 cm
10334.

Available for bidding
50 000 HUF
141,24
161,29
Minimum bid:
50 000 HUF
10335.

Available for bidding
40 000 HUF
112,99
129,03
Minimum bid:
40 000 HUF
Jelzés nélkül: Eucharisztikus világkongresszus, Hősök tere, 1938. Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fa keretben, 20×26,5 cm
10336.

Available for bidding
12 000 HUF
33,90
38,71
Minimum bid:
12 000 HUF
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele (szentendrei művész?): Konstruktivista kompozíció. Olaj, farost, fa keretben. 50×68 cm
10337.

Available for bidding
24 000 HUF
67,80
77,42
Minimum bid:
24 000 HUF
10338.

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
18 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet, 1941. Tempera, ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 28,5×18,5 cm
10339.

Available for bidding
9 000 HUF
25,42
29,03
Minimum bid:
9 000 HUF
Kolozsváry jelzéssel: Expresszionista portré. Fametszet, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 11x8 cm
10340.

Available for bidding
2 800 HUF
7,91
9,03
Minimum bid:
2 800 HUF
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Férfi portré. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán (gyűjteményi?) viaszpecsét maradványaival és olvashatatlan felirattal. Dekoratív, régi fa keretben. 42×35 cm
10341.

Available for bidding
19 000 HUF
53,67
61,29
Minimum bid:
19 000 HUF
10342.

Available for bidding
24 000 HUF
67,80
77,42
Minimum bid:
24 000 HUF
10343.

Available for bidding
34 000 HUF
96,05
109,68
Minimum bid:
34 000 HUF
10344.

Available for bidding
14 000 HUF
39,55
45,16
Minimum bid:
14 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.