Ex libris - small-graphics Number of items: 44
2521576
10637
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Kósa Bálint (1932-): 4 db kisgrafika. Linó, papír, jelzés nélkül, 15×10,5 cm
1 000 HUF
2516974
10638
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Horváth Hilda: Magyar ex librisek. 1525-1985. Bp., 1985, Magyar Bibliofil Társaság, 178 p. Kőrösfői-Kriesch Aladár, Falus Elek, Kozma Lajos, Sassy Attila (Aiglos), Jaschik Álmos, Bíró Mihály, Nagy Sándor, Gara Arnold, Faragó Géza, Geiger Richárd, Kós Károly, Buday György, Kondor Béla, Kass János, Würtz Ádám, Reich Károly, Gross Arnold és mások munkáival. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (500/341.) példány.
1 200 HUF
2517367
10639
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
1941 Békés Újévet! 1941. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesület kiadványai (MEGE) XIII. A könyv művészi összeállítását Fery Antal végezte. Bp.,1941., 2 sztl. lev. + 25 (fametszetű ex-libris) t. Az ex librisek közül 12 aláírt. A címlapon Vadász Endre metszete. Egyetlen kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Megjelent 250 példányban. Számozatlan példány.
3 000 HUF
2517005
10640
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
König Róbert: Cornwalltól Edinburgh-ig 1987. Grafikai epigrammák. Bp., 1987., Kisgrafika Barátok Köre, 20 t. Kiadói papírmappában. Számozott, 35. számú példány.
3 000 HUF
2516998
10641
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
XIII Internationaler Ex Libris Kongress 1970 mappa, 16 (jelzettek) t. Kissé szakadt papírmappában.
2 000 HUF
2516995
10642
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
SB 12 metszet. Ex-libris Lugano 1978. XVII. Congresso Internazionale mappa, 12 (jelzettek) t. Számozott (26./35) példány.
1 800 HUF
2517375
10643
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
1966 Magyar Kisgrafika 1966. Bp., Kisgrafika Barátok Köre , 4 sztl. lev. + 10 db fa- és linómetszet (Fery Antal, Gacs Gábor, Gyulay Líviusz, Jurida Károly, Perei Zoltán, Rozanits Tibor, Stettner Béla, Varga Nándor Lajos), jelzettek, 29x20 cm. Kiadói kissé foltos papírmappában. Számozott (287./300) példány.
4 000 HUF
2516982
10644
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
VII. Országos Kisgrafika Találkozó ajándékmappája. Szombathely,(1980),Grafikabarátok Köre, 12 t. Kiadói papírmappában. Számozott (39./100) példány.
2 000 HUF
2516989
10645
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
cca 1991 Perei Zoltán (1913-1992): Fejek. hn., 1991, nyn., 2 p.+15 (jelzettek) t. Kiadói kissé szakadt papírmappában.
2 000 HUF
2517420
10646
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
1979 Tizenhat metszet. 1919-1979. Bp., Kisgrafika Barátok Köre, (Datorg-ny.), 16 t. Egy kivételével jelzettek, a művészek között: Ágotha Margit, Bálványos Huba, Reich Károly, Szabados Árpád linómetszeteivel, Csavlek András, Jurida Károly műanyagmetszeteivel, Csohány Kálmán, Feledy Gábpr. Gacs Gábor, Gácsi Mihály, Kádár János Miklós, Lenkey Zoltán, Pásztor Gábor, Raszler Károly, Stettner Béla, Zala Tibor rézkarcaival. Kiadói papírmappa. Számozott (055./200) példány.
5 000 HUF
2518588
10647
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
cca 1910 Kozma Lajos (1884-1948): "Sipos Henrik Asztalos. Ráday u. 24. Telefon 61-66.", reklám grafika, papír, klisé, kartonra kasírozva,7x9 cm
2 000 HUF
2518497
10648
407
Ex libris - small-graphics
Other collectibles
Vertel József (1922-1993): 1000 éves Esztergom jelzett rézkarc, kis szériás, alkalmi bélyegzéssel ellátott emléklapon 11x15 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035