Worldwide silver and metal coins

Number of items: 347

Albánia 1939-2000. 10q-20L (8xklf) T:1--3 Albania 1939-2000. 10 Qindarka - 20 Leke (8xdiff) C:AU-F
31267.

1 200 HUF
Algéria 1949-1995. 19db-os érmetétel, közte 1949. 20Fr Cu-Ni T:1--3 Algeria 1949-1995. 19pcs coin lot, within 1949. 20 Francs Cu-Ni C:AU-F
31268.

2 200 HUF
5,95
6,47
Amerikai Egyesült Államok 1885. 1$ Ag Morgan T:2- patina USA 1885. Morgan Dollar Ag C:VF patina Krause KM#110
31269.

Amerikai Egyesült Államok 1885. 1$ Ag "Morgan" T:2- patina USA 1885. "Morgan" Dollar Ag C:VF patina Krause KM#110

8 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1893. 1/2$ Ag Kolumbiai világkiállítás T:2,2- USA 1893. 1/2 Dollar Ag World Columbian Exposition Chicago C:XF,VF Krause KM# 117
31270.

Amerikai Egyesült Államok 1893. 1/2$ Ag "Kolumbiai világkiállítás" T:2,2- USA 1893. 1/2 Dollar Ag "World Columbian Exposition Chicago" C:XF,VF Krause KM# 117

6 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1921. 1$ aranyozott Ag Morgan T:2,2- kis ph., kopott aranyozás USA 1921. 1 Dollar gilt Ag Morgan C:XF,VF small edge error, worn gilt Krause KM#110
31271.

Amerikai Egyesült Államok 1921. 1$ aranyozott Ag "Morgan" T:2,2- kis ph., kopott aranyozás USA 1921. 1 Dollar gilt Ag "Morgan" C:XF,VF small edge error, worn gilt Krause KM#110

9 000 HUF
24,32
26,47
Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag Béke T:2 USA 1922. 1 Dollar Ag Peace C:XF Krause KM#150
31272.

Amerikai Egyesült Államok 1922. 1$ Ag "Béke" T:2 USA 1922. 1 Dollar Ag "Peace" C:XF Krause KM#150

8 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1923. 1$ Ag Béke T:2,2- ph. USA 1923. 1 Dollar Ag Peace C:XF,VF edge error Krause KM#150
31273.

Amerikai Egyesült Államok 1923. 1$ Ag "Béke" T:2,2- ph. USA 1923. 1 Dollar Ag "Peace" C:XF,VF edge error Krause KM#150

11 000 HUF
29,73
32,35
Amerikai Egyesült Államok 1923. 1$ aranyozott Ag Béke T:2,2- USA 1923. 1 Dollar gilt Ag Peace C:XF,VF Krause KM#150
31274.

Amerikai Egyesült Államok 1923. 1$ aranyozott Ag "Béke" T:2,2- USA 1923. 1 Dollar gilt Ag "Peace" C:XF,VF Krause KM#150

9 000 HUF
24,32
26,47
Amerikai Egyesült Államok 1936-1937. 1/2$ Ag T:3 patina USA 1936-1937. 1/2 Dollar Ag C:F patina Krause KM#142
31275.

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1942. 1/2$ Ag Walking Liberty T:3 USA 1942. 1/2 Dollar Ag Walking Liberty C:F Krause KM#142
31276.

Amerikai Egyesült Államok 1942. 1/2$ Ag "Walking Liberty" T:3 USA 1942. 1/2 Dollar Ag "Walking Liberty" C:F Krause KM#142

3 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1943. 1/2$ Ag Walking Liberty T:2-,3 USA 1943. 1/2 Dollar Ag Walking Liberty C:VF,F Krause KM#142
31277.

Amerikai Egyesült Államok 1943. 1/2$ Ag "Walking Liberty" T:2-,3 USA 1943. 1/2 Dollar Ag "Walking Liberty" C:VF,F Krause KM#142

1 600 HUF
25
Amerikai Egyesült Államok 1950S 1/2$ Ag Booker T. Washington T:2 USA 1950S 1/2 Dollar Ag Booker T. Washington C:XF Krause KM#198
31278.

Amerikai Egyesült Államok 1950S 1/2$ Ag "Booker T. Washington" T:2 USA 1950S 1/2 Dollar Ag "Booker T. Washington" C:XF Krause KM#198

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF