Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 196

Pálfy Gusztáv (1942-) DN MÜSZI Díj bronz díjplakett (98mm) T:2
30643.

Pálfy Gusztáv (1942-) DN "MÜSZI Díj" bronz díjplakett (98mm) T:2

7 500 HUF
20,27
22,06
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly) egyoldalas, vert Br emlékérem (61mm) fa talapzatra rögzítve (77x101mm) T:1- Hungary 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Károly Schaffer) one-sided, struck Br commemorative medallion on wood. Sign.: Pál Pátzay (61mm/77x101mm) C:AU HPII 2066.
30644.

5 500 HUF
14,86
16,18
Pátzay Pál (1896-1979) 1945. Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV kétoldalas Br emlékérem, peremen LUDVIG gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2
30645.

Pátzay Pál (1896-1979) 1945. "Szabadon szolgál a szellem / IN MEMORIAM SOLLEMINUM SEMISAECULARIUM COLLEGIIA JOSEPHO EÖTVÖS NOMINATI MDCCCXCV - DCCCCXLV" kétoldalas Br emlékérem, peremen "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-,2

2 000 HUF
30646.

4 000 HUF
Rajki László (1939- ) 2000. Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-
30647.

Rajki László (1939- ) 2000. "Szigethy Attila 1912-1957 Emlékérem / Az 1956-os forradalomban a Dunántúli Nemzeti Tanács elnöke" kétoldalas Br emlékérem, peremen évszámmal és névre szóló gravírozással (80mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Rajki László (1939-) 2013. Orosháza Városért kétoldalas, öntött Br díjérem (100mm) T:1-
30648.

Rajki László (1939-) 2013. "Orosháza Városért" kétoldalas, öntött Br díjérem (100mm) T:1-

2 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1931. Budapesti Budai Torna Egylet 1869 Br emlékplakett, hátlapon 1931. I. 11. Futóverseny I. oszt. I. gravírozással (49x62mm) T:2 HP 2210.
30649.

Reményi József (1887-1977) 1931. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br emlékplakett, hátlapon "1931. I. 11. Futóverseny I. oszt. I." gravírozással (49x62mm) T:2 HP 2210.

3 000 HUF
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina
30650.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Földváry Mátyásnak Budapest - Az érdem jeléül" Br emlékérem (142,75g/65mm) T:1- kis ph., patina / Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Mátyás Földváry from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (142,75g/65mm) C:AU small edge error, patina

16 000 HUF
43,24
47,06
Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. ...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SU2
30651.

Sebestyén Sándor (1949-) / Szabó Géza (1939-) 1989. "...én is növendékük voltam... 1810-1816 / 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo SU2

1 600 HUF
30652.

2 600 HUF
7,03
7,65
Sülle Mária 2000. A Magyar Állam 1000 éves Ag emlékérem (~35g/0.925/42,5mm), körülötte aranyozott Br 2001 Naptár érem dísztokban T:1-,2 (PP) patina
30653.

Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves" Ag emlékérem (~35g/0.925/42,5mm), körülötte aranyozott Br "2001 Naptár" érem dísztokban T:1-,2 (PP) patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Szabolcs Péter (1942-) 1984. MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985 (2xklf) ezüstpatinázott Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
30654.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" (2xklf) ezüstpatinázott Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1- Adamo ZE2

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF