Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 196

Lajos József (1936-) DN Ifjúsági Nívódíj egyoldalas, öntött Br érem (99mm) T:1-
30619.

Lajos József (1936-) DN "Ifjúsági Nívódíj" egyoldalas, öntött Br érem (99mm) T:1-

4 000 HUF
Lajos József (1936-) DN A szocialista mezőgazdaságért egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1-
30620.

Lajos József (1936-) DN "A szocialista mezőgazdaságért" egyoldalas, öntött Br plakett (90mm) T:1-

4 000 HUF
Lapis András (1942- ) 1973. Alsótiszavidéki Vizügyi Igazgatóság - Szeged kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (83mm) T:1-
30621.

Lapis András (1942- ) 1973. "Alsótiszavidéki Vizügyi Igazgatóság - Szeged" kétoldalas Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (83mm) T:1-

3 200 HUF
8,65
9,41
Lapis András (1942-) 1976. Centenáriumi Ipari Vásár - Szeged 1976 ezüstözött emlékérem (50mm) + 1976. Az első Országos Ipar Termény és Állatkiállítás Szegeden - 1876. augusztus 20 ezüstözött emlékérem (50mm) T:1-,2
30622.

Lapis András (1942-) 1976. "Centenáriumi Ipari Vásár - Szeged 1976" ezüstözött emlékérem (50mm) + 1976. "Az első Országos Ipar Termény és Állatkiállítás Szegeden - 1876. augusztus 20" ezüstözött emlékérem (50mm) T:1-,2

1 200 HUF
Lapis András (1942- ) 1977. Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977 kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-
30623.

Lapis András (1942- ) 1977. "Tiszta bátraké a reggel - Hollós József 1876-1947 / 1877-1977" kétoldalas, öntött bronz plakett (103mm) T:1-

12 000 HUF
32,43
35,29
Lapis András (1942-) 1983. MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30624.

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 000 HUF
Lapis András (1942-) 1986. Szabó Kálmán 1886-1963 / Kecskemét 1986 - Katona József Múzeum Br emlékérem (42,5mm) T:1
30625.

Lapis András (1942-) 1986. "Szabó Kálmán 1886-1963 / Kecskemét 1986 - Katona József Múzeum" Br emlékérem (42,5mm) T:1

1 200 HUF
Lebó Ferenc (1960-) DN Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István Br emlékérem (42,5mm) + 1996. A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30626.

Lebó Ferenc (1960-) DN "Attila találkozása Nagy Szent Leó Pápával / Szent István" Br emlékérem (42,5mm) + 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

2 600 HUF
7,03
7,65
Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. Dessewffy Aurél Br emlékérem. AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI (95,90g/60mm) T:2 / Hungary ~1928. Aurél Dessewffy Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Ligeti (95,90g/60mm) C:XF
30627.

Ligeti Miklós (1871-1944) ~1928. "Dessewffy Aurél" Br emlékérem. "AURELIUS E COM. DESSEWFFY 1846-1928 / IN MEMORIAM JUDICIUS CURIAE AURELII E COM. DESSEWFFY DE ARCA REI AGRARIAE IN HUNGARIA MVTVIS PROMOVENDAE PRAESIDIS PER XXXXIIII ANNOS OPTIME MERITI" (95,90g/60mm) T:2 / Hungary ~1928. "Aurél Dessewffy" Br commemorative medallion. Sign.: Miklós Ligeti (95,90g/60mm) C:XF

2 000 HUF
Littman Frigyes (1907-1944) 1929. Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2  HP 3380.
30628.

Littman Frigyes (1907-1944) 1929. "Pollák Illés ötven éves ügyvédi jubileuma emlékére" egyoldalas öntött Br plakett (100mm) T:2 HP 3380.

4 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) 1941. Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság peremen jelzett Ag emlékérem (26,97g/0.987/40mm) T:2 patina, hátlapon felületi karc
30629.

Madarassy Walter (1909-1994) 1941. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület / Bajnokság" peremen jelzett Ag emlékérem (26,97g/0.987/40mm) T:2 patina, hátlapon felületi karc

9 000 HUF
24,32
26,47
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. 70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971 kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:2
30630.

Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas Br emlékérem (59mm) T:2

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF