Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 44

1964. A Munka Érdemrend bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1-
31723.

1964. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, tokban T:1-

1 400 HUF
3,95
4,52
~1970-1980. Előre - Kiváló Úttörővezető műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűr kitűzővel, tokban + Kiváló Úttörővezető zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűr kitűzővel, tokban T:1-,2
31724.

~1970-1980. "Előre - Kiváló Úttörővezető" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, miniatűr kitűzővel, tokban + "Kiváló Úttörővezető" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűr kitűzővel, tokban T:1-,2

1 800 HUF
5,08
5,81
~1970-1980. Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:2
31725.

~1970-1980. "Magyar Vöröskereszt Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:2

1 000 HUF
2,82
3,23
13
~1970. Veszprém Megyéért ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon + DN MGT zománcozott, mezőgazdasági témájú jelvény T:2
31726.

~1970. "Veszprém Megyéért" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon + DN "MGT" zománcozott, mezőgazdasági témájú jelvény T:2

1 000 HUF
2,82
3,23
~1970-1980. 3db-os Úttörő kitüntető jelvény tétel, benne A környezetért, Az edzettségért, A művelődésért T:1-
31727.

~1970-1980. 3db-os Úttörő kitüntető jelvény tétel, benne "A környezetért", "Az edzettségért", "A művelődésért" T:1-

1 000 HUF
2,82
3,23
~1970-1980. 176db-os Szocialista Brigád kitüntető jelvény tétel, mellette egy kisebb zacskónyi Kiváló Dolgozó T:vegyes
31728.

~1970-1980. 176db-os "Szocialista Brigád" kitüntető jelvény tétel, mellette egy kisebb zacskónyi "Kiváló Dolgozó" T:vegyes

2 600 HUF
7,34
8,39
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. Liberation Jubilee Medal golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.
31729.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon C:XF NMK 712.

1 200 HUF
3,39
3,87
1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 Hungary 1970. Liberation Jubilee Medal golded, enamelled Br decoration, with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:XF NMK 712.
31730.

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 Hungary 1970. "Liberation Jubilee Medal" golded, enamelled Br decoration, with ribbon, with miniature on thin ribbon, in original case C:XF NMK 712.

1 000 HUF
2,82
3,23
1975. Magyar Autóklub 1900-1975 zománcozott fém hűtőrács jelvény csavaros hátlappal (65mm) + 2db Magyar Autóklub matrica T:1- zománchiány
31731.

1975. "Magyar Autóklub 1900-1975" zománcozott fém hűtőrács jelvény csavaros hátlappal (65mm) + 2db "Magyar Autóklub" matrica T:1- zománchiány

4 000 HUF
11,30
12,90
~1980. Kiváló Munkáért műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokokban T:1-
31732.

~1980. "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti tokokban T:1-

800 HUF
2,26
2,58
1984. A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje mellszalagja, szalagdíszítménnyel T:1-
31733.

1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" mellszalagja, szalagdíszítménnyel T:1-

3 000 HUF
8,47
9,68
1990. Kossuth-díj jelzett Ag, részben zománcozott kitüntetés (24x19mm) T:1- / Hungary 1990. Kossuth Prize hallmarked Ag, partially enamelled decoration (24x19mm) C:AU NMK.: 729.a
31734.

1990. "Kossuth-díj" jelzett Ag, részben zománcozott kitüntetés (24x19mm) T:1- / Hungary 1990. "Kossuth Prize" hallmarked Ag, partially enamelled decoration (24x19mm) C:AU NMK.: 729.a

46 000 HUF
129,94
148,39

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.