Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 44

~1950. Szakma kiváló dolgozója - Kereskedelmi Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2-
31711.

~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Kereskedelmi" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2-

1 400 HUF
23
~1950. Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2,2-
31712.

~1950. "Szakma kiváló dolgozója - Könnyűipar" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés, eredeti tokban T:2,2-

1 400 HUF
~1950. M.N.D.SZ. (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége) Népegészségőr zománcozott jelvény (22mm) T:1-,2 zománchiba
31713.

~1950. "M.N.D.SZ. (Magyar Nők Demokratikus Szövetsége) Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1-,2 zománchiba

2 000 HUF
~1950. Sztálinváros zománcozott Br jelvény T:2 zománchiba
31714.

~1950. "Sztálinváros" zománcozott Br jelvény T:2 zománchiba

2 000 HUF
1953. Sztahanovista zománcozott fém kitüntetés T:2 egyik oldalon elszakadt a lánc
31715.

1953. "Sztahanovista" zománcozott fém kitüntetés T:2 egyik oldalon elszakadt a lánc

1 600 HUF
1954. Országos Mezőgazdasági Kiállítás fémkitűző (27x19mm) T:1-
31716.

1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" fémkitűző (27x19mm) T:1-

2 000 HUF
1955. 50 éves a Textil Szakszervezet jelvény (3x) T:2-,3
31717.

1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3

800 HUF
1956. Kossuth-díj II. fokozata ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés, 1956-os évszám T:1- Hungary 1956. Kossuth Prize, Silver Badge silver plated, enamelled Br decoration, with 1956 date on backside C:AU NMK.:526.a
31718.

1956. "Kossuth-díj II. fokozata" ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés, 1956-os évszám T:1- Hungary 1956. "Kossuth Prize, Silver Badge" silver plated, enamelled Br decoration, with "1956" date on backside C:AU NMK.:526.a

60 000 HUF
162,16
176,47
1957. Kiváló Munkáért MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott Br kitüntető jelvény eredeti dobozban + 1962. Kiváló Dolgozó aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, igazolvánnyal, sérült tokban + ~1970. A Szocialista Kultúráért zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban + 1978. Kiváló Dolgozó aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, tokban T:1-2-
31719.

1957. "Kiváló Munkáért" MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) zománcozott Br kitüntető jelvény eredeti dobozban + 1962. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés, igazolvánnyal, sérült tokban + ~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, sérült tokban + 1978. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, igazolvánnyal, tokban T:1-2-

1 600 HUF
1957- . MISZ (Magyar Íjász Szövetség zománcozott kitűző (15x15mm) T:1-
31720.

1957- . "MISZ (Magyar Íjász Szövetség" zománcozott kitűző (15x15mm) T:1-

1 400 HUF
~1960-1970. Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - Törzsgárda zománcozott jelvény (19x30mm) T:1-
31721.

~1960-1970. "Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár - Törzsgárda" zománcozott jelvény (19x30mm) T:1-

1 000 HUF
~1960-1970. Kiváló Újító bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2
31722.

~1960-1970. "Kiváló Újító" bronz fokozata, zománcozott fém jelvény, miniatűrrel T:2

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF