Envelopes with Coins and Banknotes

Number of items: 89

Liechtenstein 1998. Karácsony részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1998. Christmas partially gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30073.

Liechtenstein 1998. "Karácsony" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1998. "Christmas" partially gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

3 800 HUF
10,73
12,26
Liechtenstein 1999. Karácsony részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1999. Christmas partially gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30074.

Liechtenstein 1999. "Karácsony" részben aranyozott, jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 1999. "Christmas" partially gilt, hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

3 800 HUF
10,73
12,26
Liechtenstein 2000. Karácsony jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2000. Christmas hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30075.

Liechtenstein 2000. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2000. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

3 800 HUF
10,73
12,26
Liechtenstein 2002. Karácsony jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2002. Christmas hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30076.

Liechtenstein 2002. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2002. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

3 800 HUF
10,73
12,26
Liechtenstein 2003. Karácsony jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2003. Christmas hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30077.

Liechtenstein 2003. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2003. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

3 800 HUF
10,73
12,26
Liechtenstein 2005. Karácsony jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2005. Christmas hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC
30078.

Liechtenstein 2005. "Karácsony" jelzett Ag emlékérem felbélyegzett borítékban, elsőnapi bélyegzéssel, német nyelvű leírással (0.900) T:1 Liechtenstein 2005. "Christmas" hallmarked Ag commemorative medallion in envelope with stamp and first day cancellation, with German description (0.900) C:UNC

3 800 HUF
10,73
12,26
Man-sziget 1982. 50p Cu-Ni Karácsony bélyeges borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Isle of Man 1982. 50 Pence Cu-Ni Christmas in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC Krause KM#102
30079.

Man-sziget 1982. 50p Cu-Ni "Karácsony" bélyeges borítékban, bélyeggel és bélyegzéssel T:1 Isle of Man 1982. 50 Pence Cu-Ni "Christmas" in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC Krause KM#102

2 800 HUF
7,91
9,03
Man-sziget 1992. 2P Virenium F1 Világbajnok, Nigerl Mansell érmés borítékban telefonkártyával, bélyeggel, bélyegzéssel T:1,1- Isle of Man 1992. 2 Pound Virenium F1 World Champion in Nigel Mansell envelope with telephone card, stamp and cancellation C:UNC,AU Krause KM# 344
30080.

Man-sziget 1992. 2P Virenium "F1 Világbajnok", "Nigerl Mansell" érmés borítékban telefonkártyával, bélyeggel, bélyegzéssel T:1,1- Isle of Man 1992. 2 Pound Virenium "F1 World Champion" in "Nigel Mansell" envelope with telephone card, stamp and cancellation C:UNC,AU Krause KM# 344

2 000 HUF
5,65
6,45
23
Nagy-Britannia 1996. 2Ł Labdarúgó Európa Bajnokság 1996 érme, érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain 1996. 2 Pounds Football European Championship 1996 coin in envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:UNC
30081.

Nagy-Britannia 1996. 2Ł "Labdarúgó Európa Bajnokság 1996" érme, érmés borítékban, bélyeggel, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1 Great Britain 1996. 2 Pounds "Football European Championship 1996" coin in envelope with stamp and cancellation, with German language description sheet C:UNC

1 600 HUF
4,52
5,16
Német Demokratikus Köztársaság 1982A 1M aranyozott Cu-Ni Első szabad választások érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:1,1- DDR 1982A 1 Mark gilded Cu-Ni in First free elections in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC,AU
30082.

Német Demokratikus Köztársaság 1982A 1M aranyozott Cu-Ni "Első szabad választások" érmés borítékban bélyeggel, bélyegzéssel T:1,1- DDR 1982A 1 Mark gilded Cu-Ni in "First free elections" in coin envelope with stamps and cancellations C:UNC,AU

1 200 HUF
3,39
3,87
NSZK 1977G 5M Ag Heinrich von Kleist születésének 200. évfordulója felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- (eredetileg PP) patina FRG 1977G 5 Mark Ag 200th Anniversary - Birth of Heinrich von Kleist in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU (originally PP) patina Krause KM#146
30083.

NSZK 1977G 5M Ag "Heinrich von Kleist születésének 200. évfordulója" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- (eredetileg PP) patina FRG 1977G 5 Mark Ag "200th Anniversary - Birth of Heinrich von Kleist" in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU (originally PP) patina Krause KM#146

2 400 HUF
6,78
7,74
NSZK 1980. 5M Cu-Ni Kölni Dóm felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina FRG 1980. 5 Mark Cu-Ni Cologne Cathedral in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina
30084.

NSZK 1980. 5M Cu-Ni "Kölni Dóm" felbélyegzett borítékban, bélyegzéssel, német nyelvű leírással T:1- patina FRG 1980. 5 Mark Cu-Ni "Cologne Cathedral" in envelope with stamp and cancellation, with German description C:AU patina

1 600 HUF
4,52
5,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.