19173. 407. Closed Online auction Jewellery
8 000 HUF
0 HUF
Ezüst(Ag) nyakék, részben aranyozott, jelzett, biztonsági kapoccsal, egy helyen hibával, h: 44 cm, nettó: 19,97 g
Photo of the item taken by : karap_norbert