https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery

Number of items: 192

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53
19061.

Arany (Au) gyűrű 14 K, szintetikus kövekkel Jelzett 1,94 g, m: 53

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
62,66
EUR
,
66,67
USD
Number of bids:
0
Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 4×3 cm, bruttó: 10,97 g
19062.

Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 4×3 cm, bruttó: 10,97 g

 
Sold
Starting price:
50 000 HUF
130,55
EUR
,
138,89
USD
Number of bids:
1
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, kövekkel gazdagon kirakott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 47,77 g
19063.

Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, kövekkel gazdagon kirakott medállal, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 47,77 g

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
57,44
EUR
,
61,11
USD
Number of bids:
0
Ezüst(Ag) nyaklánc, filigrán díszítésű medállal, jelzett, h: 46 cm, d: 3,6 cm, nettó: 20,69 g
19064.

Ezüst(Ag) nyaklánc, filigrán díszítésű medállal, jelzett, h: 46 cm, d: 3,6 cm, nettó: 20,69 g

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
23,50
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
5
Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 8,34 g
19065.

Ezüst(Ag) többsoros gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 8,34 g

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,83
EUR
,
8,33
USD
Number of bids:
1
Ezüst(Ag) szögletes gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,86 g
19066.

Ezüst(Ag) szögletes gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 5,86 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,22
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
9
Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, nettó: 5,58 g
19067.

Ezüst(Ag) kígyós gyűrű, jelzés nélkül, méret: 55, nettó: 5,58 g

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,74
EUR
,
6,11
USD
Number of bids:
5
Ezüst (Ag): Angyalkás csengő, jelzett, nettó 24g, m: 6,5cm
19069.

Ezüst (Ag): Angyalkás csengő, jelzett, nettó 24g, m: 6,5cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,61
EUR
,
2,78
USD
Number of bids:
45
Ezüst (Ag) gyűrű türkiz kővel (mozog) 5,8g, m: 53
19071.

Ezüst (Ag) gyűrű türkiz kővel (mozog) 5,8g, m: 53

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,67
EUR
,
16,67
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag) Retró pohár, jelzett, nettó: 57g, m: 7cm
19072.

Ezüst (Ag) Retró pohár, jelzett, nettó: 57g, m: 7cm

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
31,33
EUR
,
33,33
USD
Number of bids:
4
Ezüst (Ag) gyűrű jelzett, felirat, gravírozás nélkül m: 59, 5,4 g
19073.

Ezüst (Ag) gyűrű jelzett, felirat, gravírozás nélkül m: 59, 5,4 g

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,22
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag) Parfüm töltő tölcsér. Jelzett. Nettó: 1g, m: 3,5cm
19074.

Ezüst (Ag) Parfüm töltő tölcsér. Jelzett. Nettó: 1g, m: 3,5cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,22
EUR
,
5,56
USD
Number of bids:
14

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment