Jewellery

Number of items: 192

Arany (Au) 8K nyaklánc függővel + fülbevalóval, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 6,8 g
19183.

3 000 HUF
8,26
8,96
21
Ezüst (Ag): Süteményes villák és lapát. ezüst nyéllel. Jelzett. bruttó: 174g
19184.

6 000 HUF
16,53
17,91
Ezüst (Ag) Vegyes antik kanalak, jelzett, kopott, nettó: 229g
19185.

24 000 HUF
66,12
71,64
10
Ezüst (Ag) Vegyes antik ezüst nyelű villák, részben jelzett, kopott, rozsdás bruttó: 400g
19187.

2 800 HUF
7,71
8,36
21
Ezüst (Ag) 6 személyes süteményes evőkészlet. Jelzett, bruttó: 420g
19188.

18 000 HUF
49,59
53,73
Ezüst (Ag) nyelű csont tálaló 2db, jelzett, bruttó: 93g, h: 26 és 27 cm
19189.

5 000 HUF
13,77
14,93
14
Ezüst (Ag) Tortalapát. Azsúrozott, jelzett, nettó: 85 g, h: 32 cm
19190.

8 500 HUF
23,42
25,37
10
19192.

48 000 HUF
132,23
143,28
Ezüst (Ag) nyelű sétapálca Ébenfeketére pácolt és politúrozott pálca,alul koptatóval. XX. század közepe, Korának megfelelő állapotban. Jelzett, bruttó: 450g H: 82 cm
19193.

12 000 HUF
33,06
35,82
9
Ezüst (Ag): ezüst nyelű tortalapát. Jelzett, bruttó: 116g, 30cm
19195.

4 000 HUF
11,02
11,94
19196.

260 000 HUF
716,25
776,12
19197.

340 000 HUF
936,64
1 014,93

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.