Books: Technics

Number of items: 18

Horváth Győző Ferenc: Fotómúlt. Kamera - kép - könyv. Bp., 1999, HOGyF Editio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 750 sorszámozott példányban, ebből a 309. számú példány.
17195.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
7,91
9,03
Minimum bid:
2 800 HUF
Nagy László-Türk Péter: Könyvkötés. Iparitanuló-Iskolai Tankönyv. Bp., 1957, Műszaki. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy-két ceruzás jegyzettel, bejelöléssel.
17196.

Available for bidding
1 800 HUF
5,08
5,81
Minimum bid:
1 800 HUF
17197.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
17198.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
17199.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
Mosonyi, Emil: Water Power development. I.-II. Budapest 1957. MTA. Kiadói vászonkötésben Csak 1400 pld!
17200.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
17201.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Dr Gara Miklós: Nyomdaipari enciklopédia. Budapest 1977. Műszaki Könyvkiadó. Sok színes képpel illusztrálva. Egészvászon-kötés, nylon-védőborítóval. Szép állapotban.
17202.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
17203.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
17204.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
17205.

Available for bidding
6 000 HUF
16,95
19,35
Minimum bid:
6 000 HUF
Benedek István Gábor: Földalatti-történet. Bp., 1982, Kozmosz. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17206.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.