1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Hevesi Lajos: Jelky András bajai fiú rendkÃvüli kalandjai ötödfél világrészben. Fáy DezsÅ‘ rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval, az elülsÅ‘ szennylap hiányzik.