Books: Tales

Number of items: 17

Endrődi Béla: Krampusz-könyv. Bp., 1923, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói félvászon kötés, szakadásokkal.
17288.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 000 HUF
Orosz népmesék. Ford.: G. Beke Margit és Görög Imre. A borító és az illusztrációk F. Győrffy Anna munkái. Bp., 1954, Új Magyar Könyvkiadó (Európa). Kiadói félvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
17289.

Available for bidding
1 600 HUF
4,52
5,16
Minimum bid:
1 800 HUF
17290.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
cca 1980-1990 A Rejtő-sorozat 4 db képregénye (8., 9., 14., 15. sz.) Bp., Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér rajzokkal illusztrálva, tűzött papírkötés.
17291.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 200 HUF
Füzesi Zsuzsa: Mondókáskönyv. 5. Erdélyi gyűjtésből vál. és rajzolta: - -. Bp., 2003., Urbis. Kiadói kartonált papírkötés, a borító egyik sarkán kis sérüléssel. + Grimm: Hamupipőke. Rónai György fordítása nyomán. Füzesi Zsuzsa rajzaival. én., 2004., Black&White. Kiadói kartonált papírkötés.
17292.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
900 HUF
Fülei Sz. Lajos: Otthon. Olvasmányok a serdülő ifjak számára. A szerző által dedikált. Bp.,én.,Krammer Lipót-ny., 124+2 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval.
17293.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
Benedek Elek: A táltos kecske. Mesék. Vál.: Péterfy Emília. Székely Erzsébet előszavával. Bukarest, 1960, Ifjúsági Könyvkiadó. Bene József rajzaival. Kiadói kopott félvászon-kötés, laza, sérült kötéssel.
17294.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Hevesi Lajos: Jelky András bajai fiú rendkívüli kalandjai ötödfél világrészben. Fáy Dezső rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.
17295.

Available for bidding
1 600 HUF
4,52
5,16
Minimum bid:
1 600 HUF
Tábori Róbert: Mesevilág a tenger mélyén. Százszorszép Könyvek - Magyar Lányok Könyvtára. Bp., (1942), Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval és gerinccel.
17296.

Available for bidding
1 400 HUF
3,95
4,52
Minimum bid:
1 400 HUF
Mikes Lajos: Sanyi Manó könyve. Bp.,1963 ,Móra. Heinzelmann Emma egészoldalas, színes rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, iskolai ajándékozási bejegyzéssel.
17297.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 200 HUF
Tamkó Sirató Károly: Medirám királylány mesélő kertje. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1982, Móra. Egészoldalas és szövegközi, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17298.

Available for bidding
800 HUF
2,26
2,58
Minimum bid:
800 HUF
Kassovitz László: Pamacs. Illusztrálta Péter László. Bp., 2004, Timp. Színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által Ludwig Emil (1952- ) újságíró részére DEDIKÁLT példány.
17299.

Available for bidding
1 400 HUF
3,95
4,52
Minimum bid:
1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.