1 600 HUF
Szalai Sándor: Bevezetés a társadalomtudományba. Nevelők Könyvtára 4. Bp., 1948, Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott gerinccel. A szerző által Hegedüs Géza (1912-1999) író, költő részére DEDIKÁLT példány.