Books: Social sciences

Number of items: 35

Ortutay Gyula: Parasztságunk élete. Müller Miklós fotóival. Officina Képeskönyvek. Bp.,1937, Officina. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
17172.

1 000 HUF
Közgazdasági enciklopedia. 1-4. köt. Szerk.: Szterényi József. Bp.,(1929) ,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal.
17173.

2 000 HUF
Ballagi Mór: Új teljes magyar és német szótár tekintettel ... a természettudományokban, az uj törvényhozásban, a kereskedelemben szokásos szak- és műszavakra. Magyar-német rész. Pest, 1857, Heckenast. Korabeli, hiányos gerincű félbőr kötésben.
17174.

1 000 HUF
Nyomárkay István: Anyanyelvi ébredés és hagyomány nálunk és szomszédainknál. Bp., 2002, Lucidus. Kiadói papírkötés.
17175.

1 600 HUF
Nigel Warburton: Bevezetés a filozófiába. Bp., 2005, Kossuth. Harmadik bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17176.

1 400 HUF
Csíkszentmihályi Mihály: Az öröm művészete. Flow a mindennapokban. Ford.: Halmos Mária. Bp., 2009, Nyitott Könyvműhely. 214 p. Kiadói papírkötés.
17177.

1 200 HUF
David Brooks: The social animal. The Hidden Sources of Love, Character, and Achievement. New York,2011,Random House. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17178.

1 200 HUF
Rüdiger Safranski: Schopenhauer és a filozófia tomboló évei. Bp., 1996., Európa. Kiadói papírkötésben.
17179.

2 800 HUF
7,57
8,24
17180.

2 400 HUF
17181.

1 800 HUF
17182.

2 800 HUF
7,57
8,24
Kiss Mária (szerk.): Folklór és tradíció VII. A tradicionális műveltség továbbélése az V. Magyar-Jugoszláv folklórkonferencia előadásai. Bp., 1994., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötésben. Kríza Ildikó, Erdész Sándor (szerk.): Folklór ás tradíció III. Irányzatok a kortársi folklorisztikában. Bp., 1987., MTA Néprajzi Kutató Csoport. Kiadói papírkötésben.
17183.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF