Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 24

[Krafft-Ebing, Richard von (1840-1902)] Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychopathia Sexualis különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. Fordította: Dr. S.K.M. Bp., 1926, Nova. II. javított kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés.
17148.

1 200 HUF
Sztrókay Kálmán: Az ember és a számok. Say Kornél rajzaival. Bp., 1942, Athenaeum, 398 p. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé laza, részben szétvált kötéssel, sérült kiadói papír védőborítóban.
17149.

1 800 HUF
Emlékkönyv. 70 éves az Országos Onkológiai Intézet. Szerk.: Szücs Gábor. Bp., 2006, Országos Onkológiai Intézet. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17150.

900 HUF
2,43
2,65
17151.

800 HUF
Flandorffer Tamás-Hajas József: Ló és lovaglás. Seeger Ferenc illusztrációival. Bp., 1985., Mezőgazdasági. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17152.

900 HUF
2,43
2,65
Schmidtné dr. Holló Erzsébet: A belső csend megteremtése. Kiadói papírkötés. Pécs, é.n. Alexandra. Kiadói papírkötés.
17153.

900 HUF
2,43
2,65
17154.

1 200 HUF
Cseri Rezső: A természet múzeumai. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17155.

800 HUF
17156.

2 000 HUF
Bárdos György: Az élet árnyoldalai: Fájdalom, öregedés, halál. Viselkedés élettan 2. Bp., 2006., Scolar. Kiadói papírkötés,
17157.

2 800 HUF
7,57
8,24
17158.

1 400 HUF
A Búvár zsebkönyvek sorozat 6 kötete + Siroki Zoltán: Díszmadarak a Lakásban Mezőgazdasági Kiadó, 1990
17159.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF