Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 24

17136.

3 600 HUF
9,73
10,59
Magyar méneskönyv XVII. kötet 1958-1960. Budapest, 1960. Kiadói vászonkötésben
17137.

3 000 HUF
17138.

1 800 HUF
Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17139.

4 800 HUF
12,97
14,12
17140.

5 000 HUF
Felső Eöri Cseresnyés Sándor: A hallás élőműszereiről, hallásról, ezeknek bajaoról s orvoslásáról. Reprint kiadás! Veszprém, 1852. Számmer Alajos. Kiadói papírkötésben
17141.

3 000 HUF
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17142.

1 000 HUF
Dr. Gerhard Benzmer: Dein Kopf - dein Character! Was Schädelform und Untlissbildung über die Wesensart des Menschen verraten. Stuttgart, 1934, Kosmos, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Sérült kiadói papírkötés.
17143.

1 000 HUF
17144.

1 000 HUF
17145.

1 200 HUF
Ludwig Grundriss der Geburtshilfe für praktische Ärzte und Studierende. Wien-Leipzig, 1881., Urban & Schwarzenberg, VIII+616 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerinc levált.
17146.

1 200 HUF
17147.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF