Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 24

17136.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
10,17
11,61
Minimum bid:
3 600 HUF
17137.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
17138.

Available for bidding
1 800 HUF
5,08
5,81
Minimum bid:
1 800 HUF
Steve Jones: Darwin szelleme. A fajok eredete - mai változatban. Bp., 2003, Typotex. Kiadói kartonált papírkötés.
17139.

Available for bidding
4 800 HUF
13,56
15,48
Minimum bid:
4 800 HUF
17140.

Available for bidding
5 000 HUF
14,12
16,13
Minimum bid:
5 000 HUF
Felső Eöri Cseresnyés Sándor: A hallás élőműszereiről, hallásról, ezeknek bajaoról s orvoslásáról. Reprint kiadás! Veszprém, 1852. Számmer Alajos. Kiadói papírkötésben
17141.

Available for bidding
3 000 HUF
8,47
9,68
Minimum bid:
3 000 HUF
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.
17142.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
Dr. Gerhard Benzmer: Dein Kopf - dein Character! Was Schädelform und Untlissbildung über die Wesensart des Menschen verraten. Stuttgart, 1934, Kosmos, 80 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Sérült kiadói papírkötés.
17143.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 200 HUF
17144.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF
17145.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Ludwig Grundriss der Geburtshilfe für praktische Ärzte und Studierende. Wien-Leipzig, 1881., Urban & Schwarzenberg, VIII+616 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, a gerinc levált.
17146.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 400 HUF
17147.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.