1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Francia - magyar miniszótár, és Magyar - német miniszótár. Bp., 1977-1978., Terra. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal, az egyik borító sarkán kis gyűrődéssel és a gerincén kis sérüléssel, folttal.