Tétel

Catalogue number:

15642.
407. Closed Online auction
Books: Law

2 400 HUF
6,78 EUR, 7,74 USD

Description:

Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. II. III. rész. Magánjogi törvények. Hitel-, kereskedelmi és iparügyi törvények. Bp.,1892, Athenaeum. Kiadói aranyozott Gottermayer egészvászon-kötésben, kopott. Hubay Kálmán tszéki albíró

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : nagy_andrás

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.