Books: Hunting

Number of items: 15

Weidmanns Errinerungen von Erzherzog Joseph. Wien, 1915. St Hubertus. 176p. Kissé laza, aranyozott egészvászon kötésben
17121.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 200 HUF
Éhik Gyula: Prémek és prémes állatok. Szent István Könyvek 94. Bp., 1931, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.
17122.

Available for bidding
4 000 HUF
11,30
12,90
Minimum bid:
4 200 HUF
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Büchse. Mit 40 Textabbildungen. Berlin, 1903. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
17123.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 200 HUF
Wild-Queisner: Die Kunst des Schiessens mit der Schrottlinke. Mit 35 Textabbildungen. Berlin, 1900. Parey. Festett egészvászon kötésben, ajándékozási bejegyzéssel Kopott.
17124.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
Minimum bid:
2 200 HUF
Gerding, L: Der Schweitzhund. Neudamm, 1904. Neumann. Kiadói, festett vászonkötésben, kopott.
17125.

Available for bidding
2 400 HUF
6,78
7,74
Minimum bid:
2 600 HUF
Soltész Béla: Pagony a Börzsöny szélén. (Vadásznapló.) Bp., 1985., Sportpropaganda. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17126.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
Széchényi Zsigmond: Elefántország. Afrikai vadásznaplójegyzetek. (1932-1933,1933-1934.)  Bp.,(1934), Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.),260+12 p.+1 térkép. Lapszámozáson belül 45 egészoldalas táblával, rajtuk fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borítón kézi átfestéssel, laza kötéssel.
17127.

Available for bidding
2 000 HUF
5,65
6,45
17
Minimum bid:
4 400 HUF
Keresztesi Béla: Magyar erdők. Bp., 1971. Akadémiai. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
17128.

Available for bidding
1 400 HUF
3,95
4,52
Minimum bid:
2 200 HUF
17129.

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
18 000 HUF
17130.

Available for bidding
18 000 HUF
50,85
58,06
Minimum bid:
18 000 HUF
17131.

Available for bidding
1 200 HUF
3,39
3,87
Minimum bid:
1 200 HUF
17132.

Available for bidding
1 000 HUF
2,82
3,23
Minimum bid:
1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 407:
From  23 November to 2 December
Viewing: from 29 November to 2 December
Payment deadline is 17 December

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.